קורס NLP Practitioner

המכללה הגדולה בישראל

לחיות חיים מאושרים עם חופש ומשמעות ולהשתייך לקבוצת אנשים איכותית של התפתחות אישית!

כי בקורס NLP תלמדו:

איך לשלוט במחשבות, לשנות התנהגויות שליליות, להעלות את הביטחון העצמי ולהשפיע על אחרים!

מלאו את הטופס ויועץ לימודים יחזור אליכם:

בזכות שיטת הלימוד התלמידים שלנו מצליחים ליישם את הידע כבר מהיום הראשון לקורס.

תרגול עם משחקים

תקבלו תרגולים הכוללים משחקים שיאפשרו לכם להטמיע את החומר טוב יותר, מהר יותר ובקלות יתרה בחיים שלכם.

עבודה קבוצתית

תשתייכו לקבוצת אנשים שרוצה להתפתח יחד, הסביבה הזאת תתמוך בכם ובשאפיות שלכם ותעניק לכם מרחב בטוח לשיתופים וקבלת תמיכה.

תהליך אישי מעצים

במהלך הקורס תעברו תהליכי כתיבה אינטואטיבית, תרגילי חשיבה מנטלים, תהליכים של חיבור פנימי כדי לפתור קונפליקטים ואתגרים אישיים.

השפעה תת הכרתית

התלמידים בקורס מצליחים לעשות שינויים ולהגשים מטרות אחרי הרבה זמן שהם ניסוי ולא הצליחו. זה לא קורה ככה סתם. אנחנו משתמשים בהשפעה תת הכרתית כדי להניע את התלמידים שלנו להצלחה.

למה כמעט כל מי שלומד NLP בישראל בוחר במכללת תוצאות?

ליווי קבוצתי

כי הם מבינים את החשיבות של ליווי יד ביד להשגת המטרות שלהם!

מרצים מובילים בתחום

כי הם מתאהבים בשניות במרצים הטובים ביותר שנבחרו בפינצטה ובקפדנות!

שיעורי העשרה​

כי הם נהנים משיעורי העשרה על בסיס שבועי גם מעבר לשעות הלימודים בכיתה!

מעטפת הלימודים

כי הם בהלם מוחלט ממעטפת הלימודים האיכותית המקצועית והתומכת!

תהליך אישי ועמוק

כי הם מעוניינים לעבור תהליך אישי ועמוק במקום רק לימוד חומר עיוני!

משדרגים ומשפרים

כי אנחנו מחדשים, משדרגים ומשפרים את התכנים שלנו כל הזמן!

התלמידים שלנו מספרים:

אם גם לך חשוב:

להבין כיצד להתגבר על פחדים, אתגרים או כל דבר שמרחיק אותך מהצלחה

להבין לעומק איך מערכות יחסים נרקמות ולדעת איך לשדרג את כל מערכות היחסים בחייך: זוגיות, עם המשפחה (הורים, אחים, קרובים), חברים, מכרים, במקום העבודה!

להצליח להתמודד היטב עם מצבי: חרדה, לחצים, דחיינות ומשברים,
ואפילו לעזור לאחרים עם זה…

הדרך להגשמת מטרות וחלומות מתחילה בקורס פרקטישינר של מכללת תוצאות!

הסמכה רשמית ובינלאומית מטעם הארגון העולמי HNLP

* מוכר על ידי איגוד ה-NLP הישראלי *

איך NLP שינה את החיים של הבוגרים שלנו:

מירב לסט
קרא עוד
הקורס עזר לי להבין את עצמי לעומק, להבין אילו תהליכים חשובים אנחנו עוברים בחיינו ולהעלות אותם למודעות. טכניקות לטפל בחסמים, תקיעות, חוסר בהירות וכו'. נתן לי כלים לאימון וסיוע לאחר, הושטת יד ועזרה בהבנת תהליכים מורכבים וחשובים המשפיעים רבות על חיינו, להיות או לחדול. קורס מאוד משמעותי לחיים טובים יותר ומאושרים יותר.
אדה סטאטה
קרא עוד
החיים שלי השתנו באופן דרמטי בחודש האחרון שכשאני מסתכל לאחור אני לא מזהה את זה וכולם שינויים טובים מאוד אני מרגישה יותר רגועה ושלמה.
אבינועם תנעמי
קרא עוד
כפי שאמרתי נהנתי מכל דקה -לא פיספסתי אף שיעור.המון ידע אני אישית עובר תהליך מאוד עמוק כל כך הרבה תובנות שצריך זמן לעכל אותם ולכן אני כרגע עובד על עצמי לפני שאני חושב לפתוח קליניקה ." קורס משנה חיים" זה הזמן לומר תודה ענקית לאיילת המדהימה והקשובה והתותחית ...מאמין שבהמשך ניפגש.
רבקה זהבי שווץ
קרא עוד
הצלחתי לפתור לא מעט קונפליקטים פנימיים ע"י חקירה פנימית של מה חשוב לי בחיים, דבר שהוביל אותי לתהליך של עשייה והבנת סיבת הדחיינות שאיפיינה אותי קודם. התחלתי הדרכת הורים , התחלתי לאמן במסגרת סטאז' וזו רק תחילת הדרך....
מיטל מסקוביץ
קרא עוד
הקורס הזה בחלט משנה חיים. לקחתי המון דברים משמעותיים לחיים. מעבר לעומק התהליכים שעברנו היתה לנו מנחה מדהימה. איילת כל כך קשובה לצרכים, מלאת ידע וסוחפת שלא רציתי לפססס שום שיעור. שמחה על הבחירה במכללת תוצאות.
ענת רובלביץ
קרא עוד
הצלחתי להשכיל ולהסתכל על מצבים בחיי היום יום מזוויות שונות. אני מצליחה להבין את הכוונה החיובית של הצד השני בקונפליקטים דבר אשר מאפשר לי לנהוג יותר בהבנה ובחמלה. עוד בדבר שאני מאמצת- את היועצים / האנשים עליהם אני סומכת אך בפועל כל התשובות נמצאות אצלי וכל העיצות יהיו יותר אקולוגיות עבורי מה שיעודד אותי לצאת לפעולה ומכאן הדרך לרוץ קדימה ולשקם דבר פרוסה בפני- בהצלחה. להתראות בהמשך
דנה וקנין
קרא עוד
"ההצלחה שלי היא קודם כל אל מול עצמי בכך שאני מלאת כלים וידע איך לנהל ולהתנהל בחיים שלי וזאת מתנה ענקית הקורס הזה נתן לי המון בתקופה מאוד מאתגרת וקשה בחיים שלי והחוסן שלי הוא הרבה בזכות הקורס הזה וקורס פרקטישינר שעזר לי רבות אני מודה לכל הצוות של המכללה לגל לשחר ולמיכל המהממתתתתת שהייתה איתי באמת בשתי הקורסים ותמיד יהיה לה חלק אדיר בחיי תודה תודה תודה. ותודה לגל שייעץ לי ללכת לקורס היפנובירטינג לפני הלידה ה 3 שלי ועשיתי זאת וזאת הייתה אחת הלידות המדהימות שחוויתי ועל כך אני מודה לו מאוד:-)"
מרים גיגי
קרא עוד
תהליך הNLP שלי מדהים! בזכות הכלים המדהימים שקיבלתי משני הקורסים אני ירדתי 14 קילו, יכולת התקשורת שלי בעבודה עם צוות הסייעות שלי השתפר לטובה, הקשר שלי עם בעלי התעצם רבות. והיום אני יותר מחוברת למשאבים שלי, אני עם ביטחון עצמי, מאושרת יותר ,נפגעת פחות ולוקחת את הדברים יותר בקלות. אחרי שאמרו לי שאני ניכשלתי במבחן החלטתי שאני לא לוקחת את זה לרמת ההתנהגות ולא לרמת הזהות! זה שנכשלתי במבחן לא אומר שאני מאסטרית חלשה אלא שניכשלתי ואפשר להתנסות שוב! וזה מבחינתי הניצחון הכי גדול שלי.
אלכסנדר אלישייב
קרא עוד
במהלך קורס הפרקטישנר שעברתי לפני כשנתיים עבר שינוי מדהים בכל תחומי החיים. בתקופה האחרונה שלא למדתי קורסי התפתחות אישית הרגשתי שאני קצת מתרחק ומזניח את ההתפתחות האישית שלי המאסטר החזיר אותי לטלם ואפילו הקפיץ כמה רמות מעל חזרתי חזרה למשקל של הפרקטישנר- 10 קילו פחות 🙂 ושפרתי את יחסי עם אישתי וגם את התפיסה שלי לגבי היחסים שלנו תודה רבה מכללת תוצאות!
הקודם
הבא

מי אנחנו:

המטרה שלנו היא אחת:

לגעת בחייהם של כמה שיותר אנשים ולאפשר להם לייצר שינוי משמעותי ומתמשך בחייהם כך שהם וקרוביהם יחיו חיים שהם אוהבים.

העשייה שלנו מתבססת על חלום: גל צחייק, מייסד המכללה, חלם להנגיש את תחום ה-NLP ששינה לו ולאלפי אנשים את החיים.

אנחנו עושים זאת על ידי הנגשת כלי ה-NLP במסגרת קורס מקצועי עם תעודה בינלאומית רשמית במחיר חסר תקדים שכל אדם יכול להרשות לעצמו.

אנו נותנים את ה 110% למשתתפים שלנו ואצלנו זו לא רק סיסמה, אלא דרך עבודה שמתורגמת למעשים בכל יום מחדש! אנו מזמינים אותך להצטרף למשפחה שלנו!

מהתקשורת:

הבוגרים שלנו יודעים לטפל במגוון רחב של אתגרים ולהוביל אנשים להצלחות פורצות דרך!

עכשיו תורך להצטרף ל-23,709 בוגרים

שכבר למדו NLP ועשו שינוי חיובי משמעותי בחיים שלהם!

מלאו את הטופס ויועץ לימודים יחזור אליכם:

התלמידים שלנו מגיעים לתוצאות הטובות ביותר

בזכות מעטפת הלימודים המקצועית והתומכת ביותר בישראל שכוללת:

מפגשי תרגול וליווי צמודים

כל תלמידי המכללה מוזמנים להשתתף בערבי תרגול אקסקלוסיביים בזום, לתלמידים ובוגרים בלבד, במסגרתם המרצים המדהימים שלנו יעזרו לכם להטמיע וליישם את מה שלמדתם בקורס. חשוב לנו להעניק לכם תמיכה מקצועית, אישית ועסקית עד להשגת המטרות שלכם ולכן מספר ערבי הלימודי הוא בלתי מוגבל!

מנטורים מקצועיים

לאורך הקורס ילוו את הכיתה מנטוריפם. תפקיד המנטור ללוות את הכיתה לאורך כל הקורס, הן ברמה הרגשית, המקצועית, והאישית. המנטורים עברו הכשרות מעמיקות וממשיכים לעבור השתלמויות שבועיות כדי לוודא שתקבל את מערך התמיכה המקצועי והאיכותי ביותר שיש!

הצטרפות לקהילה

הצטרפות לקבוצה איכותית בפייסבוק ובוואטסאפ של המכללה, שתספק מענה מקצועי, איכותי ואכפתי לכל השאלות שלכם. בנוסף, תהנו משיעורי 'לייב' איכותיים כל שבוע על נושאים שונים מצוות המרצים המדהים שלנו!

לימודי NLP 24\7

כל הקורס מצולם ומוקלט ופתוח לכם לצפייה ישירה בכל זמן ובכל רגע שתבחרו. ככה תוכלו לחזור על החומר, להעמיק את ההבנה שלכם, וליהנות מנוחות ונגישות מקסימאלית – ולכל החיים. בוגרים רבים מספרים לנו שהם נהנים לחזור לעיתים על שיעורים בקורס גם שנים אחרי שקיבלו את תעודת ההסמכה שלהם וכי אתר הקורס ממשיך להיות חלק בלתי נפרד מתהליך ההתפתחות האישית שלהם.

ספר הקורס המקצועי ביותר בישראל

כשכתבנו את הספר לפני 6 שנים הוא היה פשוט מעולה, אבל אחרי שהקשבנו לאלפי תלמידים והמשכנו לשאול אותם, ״מה עוד אפשר לשפר?״ והוספנו עוד דוגמאות, עוד תרגילים ועוד חומר העשרה וכל הנקודות שיהפכו אתכם לNLPיסטים מעולים נמצאות כבר בפנים ולכן אין לנו ספק שהספר הזה הוא ברמה הגבוהה ביותר שיש – הכל בצורה מסודרת, ברורה, נוחה וקלה לשימוש.

בקורס תלמדו:

להתמודד במהירות עם חרדה, כעס וכל רגש או התנהגות לא רצויים.

איך ליצור שינויים מהירים וכיצד לשמור עליהם יציבים לאורך זמן.

איך להיגמל מהרגלים מזיקים כמו דחיינות, אכילת יתר ועוד התמכרויות.

איך להתגבר על תגובות אוטומטיות שפוגעות בנו ובסביבה שלנו.

איך לזהות רגעי מפתח בעבר ולעבוד איתם כדי לשנות דפוסים מגבילים בהווה.

איך לקבל נקודות מבט חדשות על מצבי תקשורת תקועים.

איך בנויים תהליכי החשיבה שמניעים את הרגשות שלנו וכיצד לשנות אותם.

יכולת לשלוט במצבים רגשיים שפוגעים בנו כמו: כעס, פחד, עצב... ולהגיע לרגיעה נפשית

כשאתם נרשמים

תקבלו גם את הבונוסים האלו:

כרטיס לסמינר השפעה
ושכנוע בשיטת NLP

בסמינר תלמדו: 🖊 לשפר משמעותית את יכולות העברת המסרים שלכם. 🖊 תגלו את שפת ההשפעה והשכנוע של מילטון אריקסון. 🖊 ותהפכו למאסטרים בתקשורת, השפעה ושכנוע.

2 קורסים דיגטליים לבחירה:

בהצטרפות לקורס NLP תקבלו גם קורסים לצפייה מכל מקום, בכל זמן ולכל החיים!

מלאו את הטופס ויועץ לימודים יחזור אליכם:

שאלות תשובות

זו שאלה מצוינת! למעשה, המכללה שלנו כולה מבוססת על חלום – לעזור לכמה שיותר אנשים ולאפשר להם ולייצר שינוי משמעותי ומתמשך בחייהם. רק בשנה האחרונה למעלה מ- 23,000 אנשים שיפרו את איכות חייהם בזכות פרויקטים של המכללה בכל רחבי הארץ. אנחנו יודעים ששיטת ה-NLP תשפר משמעותית את איכות חייו של אדם שיבחר ללמוד אותה, ולכן החזון שלנו הוא להנגיש אותה לכל בית בישראל ובמחיר הנמוך ביותר שניתן!

בחרנו ללמד את הכלים החשובים ביותר שיש לשיטת ה-NLP להציע, בלי לבזבז זמן על תיאוריות מפוצצות ומבלי ללכת 'מסביב'. ההחלטה הזו הפכה את הקורס שלנו למדויק וקולע! החלטנו ללמד רק את הטכניקות שאנחנו יודעים בוודאות שעובדות ב-100% מבלי 'למרוח' או 'לעבות' את הקורס ע"י הוספת שיעורים פחות עוצמתיים וחוויתיים, מה שהופך את הקורס שלנו לחוויתי מאוד, פרקטי ומשנה חיים במינימום זמן. 

ובדיעבד? כש-45% מלקוחות המכללה הם הפניות מ'פה לאוזן', אז אנחנו יודעים שעשינו את ההחלטה הנכונה!

"אם היה לנו שקל אחד על כל פעם ששמענו את המשפט הזה, כבר היינו מליונרים…"

כמות אינסופית של בוגרים שלנו אמרו לנו בדיוק את אותו המשפט.
"אין סיכוי שאני אהיה מרוכזת במשך 4 שעות"
"אני מפחדת שלא אבין את החומר כי השיעור ארוך מידי"

מה שקורה בפועל? זה שהם לא מוכנים ללכת הביתה!

הקורס  בנוי כחוויה עוצמתית ולא כהרצאה באוניברסיטה. בכל שיעור תחוו הדגמות על הבמה, הטמעה ויישום של הטכניקות, ותהליכים קבוצתיים שישאירו אתכם פעורי פה.

"מה??? לא יכול להיות שכבר עברו 4 שעות!", "אני לא רוצה ללכת הביתה!", "ואוו הזמן בשיעור פשוט טס אני בשוק!" אלו משפטים שהמרצים שלנו שומעים על בסיס קבוע.

מהניסיון שלנו – השילוב של תהליך אישי, הדגמות על הבמה והטמעת המיומוניות בעצמכם מייצר חוויה שתגרום לכם להתבאס שהשיעור נגמר.

המרצים שלנו כולם הם בוגרי המכללה וברמת הסמכה של TRAINER NLP – שזו רמת ההסמכה הגבוה ביותר. לכולם ניסיון עמידה מול קהל של שנים וניסיון קליני עשיר כדי שיוכלו לתת לכם מענה לכל שאלה במהלך השיעור באופן המקצועי ביותר שניתן. אנחנו לא מתפשרים על איכות יחסי האנוש של המרצים שלנו, וזו הסיבה שהתלמידים שלנו מייצרים תוצאות מדהימות ועוברים תהליכיים עמוקים כבר במהלך הקורס ולא רק בסופו.

לפעמים קורה שלא מתחברים למרצה או לקבוצה, וזה לגמרי בסדר.

לשמחתנו הרבה, במכללה יש לנו עשרות קורסים שנפתחים בכל חודש. במידה ולא התחברת לקבוצה או למרצה, אנחנו נאפשר בשמחה רבה להחליף למועד קורס אחר עם קבוצה ומרצה שונים עד שתרגיש בנוח!

התשובה היא חד משמעית כן! למעשה, הבוגרים שלנו מחולקים ל-2 קבוצות מרכזיות:

הקבוצה הראשונה – אנשים שרוצים לרכוש מקצוע מבוקש בתחום האימון והטיפול, או, להוסיף עוד כלים לארגז הכלים הנוכחי שלהם. מאמנים, מטפלים, יועצים, מנחים, פסיכולוגים ועוד שהיו רוצים להפיק תוצאות טובות יותר ללקוחות שלהם.

הקבוצה השניה – אנשים שלא מעוניינים כלל לעסוק ב-NLP כמקצוע. הם נרשמו לקורס כדי לעבור תהליך אישי, כדי לשפר את מיומנויות התקשורת שלהם, כדי להעלות את הביטחון העצמי, להצליח להתמודד עם פחדים שמנהלים אותם, כדי לקטוע הרגלים מזיקים וכדי ולשפר את איכות חייהם!

כמו שאתם כבר יודעים, הקורס שלנו הוא ההפך המוחלט מקורס טכני, שבו אנחנו מעבירים לכם הרצאה ואז הולכים הביתה. בקורס שלנו אתם תעברו תהליך פנימי עמוק כך שבסופו לא רק שתצליחו להתגבר על האתגר הספציפי אותו רציתם לפתור, אלא גם תרכשו טכניקות וכלים בעזרתם תצלחו אתגרים נוספים שיש לכם בחייכם!

שאלה מעולה! אנחנו יכולים להגיד לכם שלא מעט תלמידים שלנו מגיעים אלינו לכתות כשיש להם ניסיון כלשהו בשיטת אימון \ טיפול.

בשורה התחתונה, מטרת העל של כל השיטות האלו היא לשפר את איכות חייו של האדם.

אנחנו כמכללה מתמחים בלימוד שיטת ה-NLP.

NLP (ניתוב לשוני פיזיולוגי) הוא תחום  הלקוח מהפסיכולוגיה, העוסק בחקר 

המצוינות ולמעשה מאפשר לנו להבין איך המוח פועל וכיצד ניתן להשפיע עליו. 

השיטה משלבת כלים פרקטיים, פשוטים וקלים ליישום, חלקם ברמה המודעת ורובם ברמה הלא מודעת (NLP מתמחה בשינוי דפוסים שנמצאים עמוק בתת המודע ונסתרים מהמודע).

המון בוגרים שלנו שהגיעו עם ידע בשיטות לימוד שונות, דאגו ליידע שהקורס נתן מענה מעל ומעבר לציפיות שהיו להם, ושהם קיבלו ערך רב! כמובן שרובם גם המשיכו איתנו לקורסי התמחות נוספים שהמכללה שלנו מציעה.

שאלה מעולה. אנחנו לא מאמינים בשיטת 'זבנג ושכחנו'. כל הבוגרים שלנו נהנים מתכני העשרה, ערביי לימוד, אירועי ענק, קורסים מקוונים, ועוד אינסוף של הרצאות והדרכות חינמיות ללא עלויות נוספות ולכמה זמן שירצו.

הבוגרים שלנו נהנים מ-4 שיעורי אונליין כל שבוע, בהם המרצים שלנו עולים לשידורי לייב ונותנים מענה לכל שאלה שיש להם.

הבוגרים שלנו יכולים להטמיע ולתרגל את החומרים שנלמדו בקורס בזכות קבוצות התרגול שיש להם בנוסף לשעות הלימוד בכתה.

בנוסף לכל אלו, הבוגרים שלנו נהנים מתמיכה נוספת של הדרכות העשרה בנושאים הכי מעניינים בעולם ה-NLP וההתפתחות האישית בכלל, כדי שיוכלו לשמור על קו ההתפתחות האישית שלהם לכמה זמן שיבחרו.

לסיכום, הליווי והתמיכה המקצועית והאישית של המכללה תלווה אתכם לכמה זמן שתרצו.

כמה זה עולה לך?

אנחנו החלטנו לוודא שההשקעה שלכם בקורס NLP Practitioner
במכללת תוצאות תהיה המשתלמת ביותר! תזכו בקורס ברמה הכי גבוהה ובמחיר הכי טוב!!
שימו לב!

רק 5,620* ש"ח

במקום: 7,320 ש"ח

למה כל כך נמוך?

מתוך החזון שלנו במכללת תוצאות, לאפשר לכל מי שרוצה ללמוד NLP
ולהיות חלק בשינוי השיח במדינה,
לרכוש קורס במחיר שפוי

(לא 9,000-12,000 כפי שנמכר הקורס בהרבה מכללות אחרות)

היום עם מעל ל-20,000 בוגרים ואלפי שיעורים בכל רחבי הארץ
אנחנו גם יודעים שאנחנו בדרך הנכונה להגשים את החזון הזה.

מלאו את הטופס ויועץ לימודים יחזור אליכם: