קורס NLP Master

הגיע הזמן להיכנס לעומק האמונות, הערכים והזהות. 
הגיע הזמן לנקות דברים מהשורש.
רמת ה-Master המתקדמת מיועדת לאנשים שרוצים להפיק תוצאות מוכחות ויוצאות דופן בקנה מידה עצום! בקורס תגלו איך:

לשחרר טינה חבויה

להיפרד מאמונות מגבילות

להיפטר מתלות רגשית

להתמודד עם משברים

להבין את הרגשות שלכם לעומק

כלי השפעה ושכנוע מתקדמים

תלמידים מספרים:

הירשמו עכשיו לשיחה עם יועץ לימודים:

גילה קורל
קרא עוד
הקורס הגיע לחיי בדיוק ברגע בו חיפשתי משמעות אמיתית לחיים שלי, מזה זמן רב שאני מרגישה שהיעוד שלי הוא טיפול, שיש לי יכול. להעניק מזור להרבה אנשים, שתוך די עזרה עבורם א י מרגישה הקלה. בנוסף ללימודי הnlp אני התחלתי לעבוד בליווי ילד על הרצף. דרך נוספת להעניק מהיכולות שלי. היה לי עונג ללמוד אתכם ומצפה להמשיך בדרך הזו.
יפית ימיני
קרא עוד
החוויה שלי מהקורס למדתי איך לקבל החלטות מפתח משמעותיות בחיי. מעבר דירה, יציאה לפרישה ושחרור הילדים לעצמאות.היה לי עונג ללמוד אתכם ומצפה להמשיך בדרך הזו.
סיון בונפד
קרא עוד
פתחתי קליניקה עוד ב פרקטישינר ואני נהנית מכל רגע ומרגישה שבכל פעם אני לומדת עוד ועוד ודברים יותר מתחברים ומסתדרים לי. תודה 😊
מירב לסט
קרא עוד
הקורס עזר לי להבין את עצמי לעומק, להבין אילו תהליכים חשובים אנחנו עוברים בחיינו ולהעלות אותם למודעות. טכניקות לטפל בחסמים, תקיעות, חוסר בהירות וכו'. נתן לי כלים לאימון וסיוע לאחר, הושטת יד ועזרה בהבנת תהליכים מורכבים וחשובים המשפיעים רבות על חיינו, להיות או לחדול. קורס מאוד משמעותי לחיים טובים יותר ומאושרים יותר.
מריה קופלניק
קרא עוד
במהלך הקורס זכיתי לשנות אמונות מגבילות, לשחרר טינה, להבין איך לתשאל טוב יותר אנשים סביבי ואיך להשפיע בעזרת דפוסי שפה על הסביבה שלי. נהנתי מכל רגע בקורס, כל שיעור הוא מלמד ומשנה את הגישה לחיים ואת ראיית העולם. קורס מאסטר הוא קורס הכרחי שמלמד כל אדם להכיר טוב יותר את עצמו ואת המשאבים הקיימים בו.
אילון אפיטץ
קרא עוד
הצלחתי ליצור חיבור חזק יותר, יציב יותר ועמוק יותר לסביבה שלי. הצלחתי לשפר את שאילת השאלות שלי בעזרת טכניקת המטה מודל, שאלות ענייניות, עמוקות, וחודרות. הרוגע שנוצר בי דרך הטיפול תוך כדי שיחה מבלי שהצד השני יבין שהוא לא עובר תהליך כזה או אחר... האמונות המגבילות שנעלמו להן לאט לאט באופן מודע לתהליך ושחרור האמונות האלה הביאו אותי למקום שאני נמצא בו היום!
אושר מסוארי
קרא עוד
התחלתי את הקורס עם אמונת שורש שאני לא מספיק טובה, אותה אמונה מנעה ממני להגיע לעוד מונחים חדשים. במהלך הקורס עבדתי על האמונה הזאת וכיום יש לי 7 מתאמנים בקליניקה 🙂
אורלי אלייב
קרא עוד
כל כך הרבה דברים טובים וכמה שינויים טובים כל כך מהר מאז שהתחלתי את הקורס, שאם אני מסתכל אחורה אני לא יכול לזהות את חיי או את עצמי. החיים שלי משתפרים כל כך שאין לי מילים לתאר
אדה סטאטה
קרא עוד
החיים שלי השתנו באופן דרמטי בחודש האחרון שכשאני מסתכל לאחור אני לא מזהה את זה וכולם שינויים טובים מאוד אני מרגישה יותר רגועה ושלמה.
בת חן גזאי
קרא עוד
לא יודעת מאיפה להתחיל אבל עם כל הטכניקות שלמדתי,היועץ הפנימי היה בשבילי פנינה! ממש כך , למצוא את העצה הטובה ממני ,מהפנים. זו השאיפה הגדולה שלי שבהחלט התמששה וכמובן שתמיד יש מה ללומד. החלטות מפתח שהשתחררתי מהן וכבר לא מנהלות אותי ויש עוד כל כך הרבה שקשה לזכור. תודה לכם ! ,תמשיכו בעשייה שלכם 3>
אביטל וקנין
קרא עוד
תחילה אני רוצה להודות למדי המדהימה !!!! שבזכות הנעימות, המקצועיות, האינטיליגנציה והידיעות הנרחבות שלה, עברתי תהליך שהוא חוויה יוצאת דופן, מיוחדת ומעמיקה. מתנה לחיים ומקווה שגם לפרנסה:)). תודה !!!!!!
אבינועם תנעמי
קרא עוד
כפי שאמרתי נהנתי מכל דקה -לא פיספסתי אף שיעור.המון ידע אני אישית עובר תהליך מאוד עמוק כל כך הרבה תובנות שצריך זמן לעכל אותם ולכן אני כרגע עובד על עצמי לפני שאני חושב לפתוח קליניקה ." קורס משנה חיים" זה הזמן לומר תודה ענקית לאיילת המדהימה והקשובה והתותחית ...מאמין שבהמשך ניפגש.
שמי מרדכי
קרא עוד
הצלחתי ללמוד המון על האמונות והערכים שלי, מה באמת חשוב לי ומה מוביל אותי, הצלחתי לעזור לאחרים דרך שימוש בטכניקות המעמיקות לשינוי דפוסי חשיבה, הרגלים ואמונות מגבילות,
רבקה זהבי שווץ
קרא עוד
הצלחתי לפתור לא מעט קונפליקטים פנימיים ע"י חקירה פנימית של מה חשוב לי בחיים, דבר שהוביל אותי לתהליך של עשייה והבנת סיבת הדחיינות שאיפיינה אותי קודם. התחלתי הדרכת הורים , התחלתי לאמן במסגרת סטאז' וזו רק תחילת הדרך....
מיטל מסקוביץ
קרא עוד
הקורס הזה בחלט משנה חיים. לקחתי המון דברים משמעותיים לחיים. מעבר לעומק התהליכים שעברנו היתה לנו מנחה מדהימה. איילת כל כך קשובה לצרכים, מלאת ידע וסוחפת שלא רציתי לפססס שום שיעור. שמחה על הבחירה במכללת תוצאות.
רם אלוס
קרא עוד
עברתי עם הבת זוג שלי לבית שלא חלמתי שאגור בו ובמיוחד בגיל 22, הזוגיות שלי מדהימה , אני חי בבית שעד היום לא מעכל שאני גר בו ואני שמח על המקום שאני נמצא בו, שיניתם לי את החיים! הבחירה הכי טובה שעשיתי זה ללמוד את הדבר המטורף הזה שנקרא NLP
נסטיה לימונוב
קרא עוד
העברתי בשבועות האחרונים כמה תהליכי נל"פ על כמה מחבריי לכיתה והרגשתי סיפוק גדול מלעשות אותם ובאמת לעזור למונחים להגיע להחלטות ולהאמין על עצמם אמונות יותר מקדמות ומעצימות. אני מאושרת שיצא לי לחוות את הקורס הזה - ואני כבר מחכה להפוך את הידע שלי לעסק ולעזור לכמה שיותר אנשים מחוץ למסגרת הקורס.
אורלית בן שיה
קרא עוד
לפני פחות משנה אחי נפטר (שניהם בגיל צעיר) ולפני שבועיים אבי נפטר… ללא לימוד הnap אני לא הייתי מצליחה להתרומם מהכאב העצום. למדתי שמותר להביע כאב ככל שנדרש ולמדתי לייצר לו עוגנים ואני חזקה הרבה יותר בהשוואה לאבל הראשון על מות אחותי.
אתי מלכה
קרא עוד
בעקבות הקורס התחלתי ללבוש שמלות (שינוי אמונה מגיל צעיר שזה לא הולם אותי). הביטחון העצמי עלה. מביעה את דעתי ללא חשש
מיכל פרייליך
קרא עוד
למדתי המון על עצמי ועל האנשים סביבי השתנתי ונתתי לאנשים לעבור שינוי איתי ביחד דרך שאלות ודרך השינוי שלי תודה רבה על הכל .
ענת רובלביץ
קרא עוד
הצלחתי להשכיל ולהסתכל על מצבים בחיי היום יום מזוויות שונות. אני מצליחה להבין את הכוונה החיובית של הצד השני בקונפליקטים דבר אשר מאפשר לי לנהוג יותר בהבנה ובחמלה. עוד בדבר שאני מאמצת- את היועצים / האנשים עליהם אני סומכת אך בפועל כל התשובות נמצאות אצלי וכל העיצות יהיו יותר אקולוגיות עבורי מה שיעודד אותי לצאת לפעולה ומכאן הדרך לרוץ קדימה ולשקם דבר פרוסה בפני- בהצלחה. להתראות בהמשך
שרי מילר
קרא עוד
לשמחתי כמה אמונות שרש שניקשתי , החלטת מפתח אשר השמדתי, ובכל תרגיל ונושא שלמדנו, עם תירגולים שיפצתי ובה הסימפונות שלי התרחבו, האור והשמחה התחזקו. אני חשה רוגע ושלווה, עין טובה לכוונות חיוביות. אין מקום לשיפוטיות, שכל אחד ינחה את העולם האישי שלו ויאיר לאחרים. מה שאני רואה בחוץ, זה רמז למה שיש אצלי בפנים. ועוד ועוד. תודה שהייתם אבן דרך משמעותית חיובית וככ ערכית בחיים שלי. ונפיץ את הטוב הזה הלאה.
עמרי קינן
קרא עוד
"זיהוי על מוטיבציה שלילית, אצל מטופלת שהמוטיבציה שלה הייתה ""אני לא רוצה להיות כמו אימא שלי לילדים שלי"", זה נתן לה מוטיבציה להיות אחרת, אבל זה לא בגלל שהיא רצתה להיות אימא טובה יותר ילדים שלה (משהו חיובי), כמו שזה בגלל שממש היה חשוב לה לא להיות כמו אימא שלה. ניסינו לפרק את הכעס והטינה, להבין שהיא זה לא אימא שלה, למצוא נקודות שוני בין השתיים, ולחזק עבורה את המוטיבציה החיובית של למה להיות אימא טובה יותר לילדים שלה. "
דנה וקנין
קרא עוד
"ההצלחה שלי היא קודם כל אל מול עצמי בכך שאני מלאת כלים וידע איך לנהל ולהתנהל בחיים שלי וזאת מתנה ענקית הקורס הזה נתן לי המון בתקופה מאוד מאתגרת וקשה בחיים שלי והחוסן שלי הוא הרבה בזכות הקורס הזה וקורס פרקטישינר שעזר לי רבות אני מודה לכל הצוות של המכללה לגל לשחר ולמיכל המהממתתתתת שהייתה איתי באמת בשתי הקורסים ותמיד יהיה לה חלק אדיר בחיי תודה תודה תודה. ותודה לגל שייעץ לי ללכת לקורס היפנובירטינג לפני הלידה ה 3 שלי ועשיתי זאת וזאת הייתה אחת הלידות המדהימות שחוויתי ועל כך אני מודה לו מאוד:-)"
דביר טפלא
קרא עוד
קשה להשוות את רמת ההנחיה שלי לפני הקורס ואחרי. העברתי בזכות הידע שרכשתי אינספור תהליכים משמעותיים לאנשים, עזרתי להם בגמילה מסמים, התמודדות עם דיכאון, חרדה חברתית ועוד בעיות רבות. הפכתי לאדם שכולם רוצים את העצה שלו. למדתי לנהל את עצמי מבחינה רגשית באופן ענייני ופרקטי ולפתור אל מול עצמי כמעט כול בעיה רגשית שעולה. הבנתי שאימון אישי וטיפול זה היעוד שלי בחיים.
הדר לוז
קרא עוד
איזה כיף! גאה מאוד מאוד בעצמי שעברתי את התהליך כשאני לגמרי "בתוכו" - זו הייתה המטרה שלי - לחוות כל כולי את התהליך. אני גם בקורס קליניקל עכשיו. החיים שלי השתפרו מאוד, בעיקר הצורה בה אני חווה אותם ומתנהלת בתוכם. תודה רבה למירי המדהימה והאלופה. ולמנטורים המדהימים והכלכך משמעותיים בתהליך - אלעד ולילך.
גבריאלה לישע
קרא עוד
עברתי תהליך מיוחד של שינוי תפיסת עולם שינוי עבודה שינוי החינוך בבית שינוי במערכת היחסים עם בעלי אני עוזרת למשפחה שלי התמודד עם האובדן של אחי ממקום של הבנה ושיח פתוח מצאתי את הכוחות שבי לצאת ולהנחות א.נשים שעברו מקרים דומים לשלי אונס/אובדן/ והתקפי חרדה ברמה הפסיכיאטרית . והתווספתי כחייל לצבא הנלפ בעולם כשיש מלחמה בכל סדר גודל שהוא פנימית או חיצונית הצבא שלך הוא קו המגן שלך.
אלכסנדר אלישייב
קרא עוד
במהלך קורס הפרקטישנר שעברתי לפני כשנתיים עבר שינוי מדהים בכל תחומי החיים. בתקופה האחרונה שלא למדתי קורסי התפתחות אישית הרגשתי שאני קצת מתרחק ומזניח את ההתפתחות האישית שלי המאסטר החזיר אותי לטלם ואפילו הקפיץ כמה רמות מעל חזרתי חזרה למשקל של הפרקטישנר- 10 קילו פחות 🙂 ושפרתי את יחסי עם אישתי וגם את התפיסה שלי לגבי היחסים שלנו תודה רבה מכללת תוצאות!
הקודם
הבא

מעטפת הלימודים שאתם מקבלים:

קבוצות למידה בזום

כל תלמידי הקורס מוזמנים להשתתף בערבי תרגול אקסקלוסיביים בזום, במסגרתם המנטורים המדהימים שלנו יעזרו לכם להטמיע וליישם את מה שלמדתם בקורס. חשוב לנו להעניק לכם תמיכה מקצועית בזמן התרגולים בזום, עד להשגת המטרות שלכם ולכן מספר ערבי הלימודי הוא בלתי מוגבל!

שווי: ₪3,000

קהילת וואטסאפ ופייסבוק

הצטרפות לקבוצה איכותית בפייסבוק ובוואטסאפ של המכללה, שתספק מענה מקצועי, איכותי ואכפתי לכל השאלות שלכם. בנוסף, תהנו משיעורי 'לייב' איכותיים כל שבוע על נושאים שונים מצוות המרצים המדהים שלנו!

שווי: ₪970

זכאות לתעודה בינלאומית

תינתן לך ההזדמנות להיבחן במבחן עיוני + מעשי ולקבל תעודה בינלאומית עם החותמת של מכללת תוצאות והחותמת של ארגון HNLP העולמי.

שווי: ₪630

ערכת לימודים פיזית

כשכתבנו את הספר לפני 6 שנים הוא היה פשוט מעולה, אבל אחרי שהקשבנו לאלפי תלמידים והמשכנו לשאול אותם, ״מה עוד אפשר לשפר?״ והוספנו עוד דוגמאות, עוד תרגילים ועוד חומר העשרה וכל הנקודות שיהפכו אתכם לNLPיסטים מעולים נמצאות כבר בפנים ולכן אין לנו ספק שהספר הזה הוא ברמה הגבוהה ביותר שיש - הכל בצורה מסודרת, ברורה, נוחה וקלה לשימוש.

שווי: ₪580

 לאחר עמידה בדרישות תקבלו 

תעודה רשמית ובינלאומית מטעם ארגון HNLP

אם עולם ה- NLP עזר לכם לפרוץ גבולות..
ואם קורס הפרקטישינר היה הדבר הזה שחיכיתם לו כדי 
להתחיל להניע תהליכים בחיים שלכם, לקדם את המטרות שחשובות לכם, להיפטר מפחדים ומחסומים, 
 
אם קיבלתם בו ידע משנה חיים שאתם בטוחים שצריך ללמד אותו בבתי הספר, ואם אתם מאמינים שהתפתחות אישית אף פעם לא נגמרת..
השלב הבא הוא:
קורס NLP MASTER

הירשמו עכשיו לשיחה עם יועץ לימודים:

גילה קורל
קרא עוד
הקורס הגיע לחיי בדיוק ברגע בו חיפשתי משמעות אמיתית לחיים שלי, מזה זמן רב שאני מרגישה שהיעוד שלי הוא טיפול, שיש לי יכול. להעניק מזור להרבה אנשים, שתוך די עזרה עבורם א י מרגישה הקלה. בנוסף ללימודי הnlp אני התחלתי לעבוד בליווי ילד על הרצף. דרך נוספת להעניק מהיכולות שלי. היה לי עונג ללמוד אתכם ומצפה להמשיך בדרך הזו.
יפית ימיני
קרא עוד
החוויה שלי מהקורס למדתי איך לקבל החלטות מפתח משמעותיות בחיי. מעבר דירה, יציאה לפרישה ושחרור הילדים לעצמאות.היה לי עונג ללמוד אתכם ומצפה להמשיך בדרך הזו.
סיון בונפד
קרא עוד
פתחתי קליניקה עוד ב פרקטישינר ואני נהנית מכל רגע ומרגישה שבכל פעם אני לומדת עוד ועוד ודברים יותר מתחברים ומסתדרים לי. תודה 😊
מירב לסט
קרא עוד
הקורס עזר לי להבין את עצמי לעומק, להבין אילו תהליכים חשובים אנחנו עוברים בחיינו ולהעלות אותם למודעות. טכניקות לטפל בחסמים, תקיעות, חוסר בהירות וכו'. נתן לי כלים לאימון וסיוע לאחר, הושטת יד ועזרה בהבנת תהליכים מורכבים וחשובים המשפיעים רבות על חיינו, להיות או לחדול. קורס מאוד משמעותי לחיים טובים יותר ומאושרים יותר.
מריה קופלניק
קרא עוד
במהלך הקורס זכיתי לשנות אמונות מגבילות, לשחרר טינה, להבין איך לתשאל טוב יותר אנשים סביבי ואיך להשפיע בעזרת דפוסי שפה על הסביבה שלי. נהנתי מכל רגע בקורס, כל שיעור הוא מלמד ומשנה את הגישה לחיים ואת ראיית העולם. קורס מאסטר הוא קורס הכרחי שמלמד כל אדם להכיר טוב יותר את עצמו ואת המשאבים הקיימים בו.
אילון אפיטץ
קרא עוד
הצלחתי ליצור חיבור חזק יותר, יציב יותר ועמוק יותר לסביבה שלי. הצלחתי לשפר את שאילת השאלות שלי בעזרת טכניקת המטה מודל, שאלות ענייניות, עמוקות, וחודרות. הרוגע שנוצר בי דרך הטיפול תוך כדי שיחה מבלי שהצד השני יבין שהוא לא עובר תהליך כזה או אחר... האמונות המגבילות שנעלמו להן לאט לאט באופן מודע לתהליך ושחרור האמונות האלה הביאו אותי למקום שאני נמצא בו היום!
אושר מסוארי
קרא עוד
התחלתי את הקורס עם אמונת שורש שאני לא מספיק טובה, אותה אמונה מנעה ממני להגיע לעוד מונחים חדשים. במהלך הקורס עבדתי על האמונה הזאת וכיום יש לי 7 מתאמנים בקליניקה 🙂
אורלי אלייב
קרא עוד
כל כך הרבה דברים טובים וכמה שינויים טובים כל כך מהר מאז שהתחלתי את הקורס, שאם אני מסתכל אחורה אני לא יכול לזהות את חיי או את עצמי. החיים שלי משתפרים כל כך שאין לי מילים לתאר
אדה סטאטה
קרא עוד
החיים שלי השתנו באופן דרמטי בחודש האחרון שכשאני מסתכל לאחור אני לא מזהה את זה וכולם שינויים טובים מאוד אני מרגישה יותר רגועה ושלמה.
בת חן גזאי
קרא עוד
לא יודעת מאיפה להתחיל אבל עם כל הטכניקות שלמדתי,היועץ הפנימי היה בשבילי פנינה! ממש כך , למצוא את העצה הטובה ממני ,מהפנים. זו השאיפה הגדולה שלי שבהחלט התמששה וכמובן שתמיד יש מה ללומד. החלטות מפתח שהשתחררתי מהן וכבר לא מנהלות אותי ויש עוד כל כך הרבה שקשה לזכור. תודה לכם ! ,תמשיכו בעשייה שלכם 3>
אביטל וקנין
קרא עוד
תחילה אני רוצה להודות למדי המדהימה !!!! שבזכות הנעימות, המקצועיות, האינטיליגנציה והידיעות הנרחבות שלה, עברתי תהליך שהוא חוויה יוצאת דופן, מיוחדת ומעמיקה. מתנה לחיים ומקווה שגם לפרנסה:)). תודה !!!!!!
אבינועם תנעמי
קרא עוד
כפי שאמרתי נהנתי מכל דקה -לא פיספסתי אף שיעור.המון ידע אני אישית עובר תהליך מאוד עמוק כל כך הרבה תובנות שצריך זמן לעכל אותם ולכן אני כרגע עובד על עצמי לפני שאני חושב לפתוח קליניקה ." קורס משנה חיים" זה הזמן לומר תודה ענקית לאיילת המדהימה והקשובה והתותחית ...מאמין שבהמשך ניפגש.
שמי מרדכי
קרא עוד
הצלחתי ללמוד המון על האמונות והערכים שלי, מה באמת חשוב לי ומה מוביל אותי, הצלחתי לעזור לאחרים דרך שימוש בטכניקות המעמיקות לשינוי דפוסי חשיבה, הרגלים ואמונות מגבילות,
רבקה זהבי שווץ
קרא עוד
הצלחתי לפתור לא מעט קונפליקטים פנימיים ע"י חקירה פנימית של מה חשוב לי בחיים, דבר שהוביל אותי לתהליך של עשייה והבנת סיבת הדחיינות שאיפיינה אותי קודם. התחלתי הדרכת הורים , התחלתי לאמן במסגרת סטאז' וזו רק תחילת הדרך....
מיטל מסקוביץ
קרא עוד
הקורס הזה בחלט משנה חיים. לקחתי המון דברים משמעותיים לחיים. מעבר לעומק התהליכים שעברנו היתה לנו מנחה מדהימה. איילת כל כך קשובה לצרכים, מלאת ידע וסוחפת שלא רציתי לפססס שום שיעור. שמחה על הבחירה במכללת תוצאות.
רם אלוס
קרא עוד
עברתי עם הבת זוג שלי לבית שלא חלמתי שאגור בו ובמיוחד בגיל 22, הזוגיות שלי מדהימה , אני חי בבית שעד היום לא מעכל שאני גר בו ואני שמח על המקום שאני נמצא בו, שיניתם לי את החיים! הבחירה הכי טובה שעשיתי זה ללמוד את הדבר המטורף הזה שנקרא NLP
נסטיה לימונוב
קרא עוד
העברתי בשבועות האחרונים כמה תהליכי נל"פ על כמה מחבריי לכיתה והרגשתי סיפוק גדול מלעשות אותם ובאמת לעזור למונחים להגיע להחלטות ולהאמין על עצמם אמונות יותר מקדמות ומעצימות. אני מאושרת שיצא לי לחוות את הקורס הזה - ואני כבר מחכה להפוך את הידע שלי לעסק ולעזור לכמה שיותר אנשים מחוץ למסגרת הקורס.
אורלית בן שיה
קרא עוד
לפני פחות משנה אחי נפטר (שניהם בגיל צעיר) ולפני שבועיים אבי נפטר… ללא לימוד הnap אני לא הייתי מצליחה להתרומם מהכאב העצום. למדתי שמותר להביע כאב ככל שנדרש ולמדתי לייצר לו עוגנים ואני חזקה הרבה יותר בהשוואה לאבל הראשון על מות אחותי.
אתי מלכה
קרא עוד
בעקבות הקורס התחלתי ללבוש שמלות (שינוי אמונה מגיל צעיר שזה לא הולם אותי). הביטחון העצמי עלה. מביעה את דעתי ללא חשש
מיכל פרייליך
קרא עוד
למדתי המון על עצמי ועל האנשים סביבי השתנתי ונתתי לאנשים לעבור שינוי איתי ביחד דרך שאלות ודרך השינוי שלי תודה רבה על הכל .
ענת רובלביץ
קרא עוד
הצלחתי להשכיל ולהסתכל על מצבים בחיי היום יום מזוויות שונות. אני מצליחה להבין את הכוונה החיובית של הצד השני בקונפליקטים דבר אשר מאפשר לי לנהוג יותר בהבנה ובחמלה. עוד בדבר שאני מאמצת- את היועצים / האנשים עליהם אני סומכת אך בפועל כל התשובות נמצאות אצלי וכל העיצות יהיו יותר אקולוגיות עבורי מה שיעודד אותי לצאת לפעולה ומכאן הדרך לרוץ קדימה ולשקם דבר פרוסה בפני- בהצלחה. להתראות בהמשך
שרי מילר
קרא עוד
לשמחתי כמה אמונות שרש שניקשתי , החלטת מפתח אשר השמדתי, ובכל תרגיל ונושא שלמדנו, עם תירגולים שיפצתי ובה הסימפונות שלי התרחבו, האור והשמחה התחזקו. אני חשה רוגע ושלווה, עין טובה לכוונות חיוביות. אין מקום לשיפוטיות, שכל אחד ינחה את העולם האישי שלו ויאיר לאחרים. מה שאני רואה בחוץ, זה רמז למה שיש אצלי בפנים. ועוד ועוד. תודה שהייתם אבן דרך משמעותית חיובית וככ ערכית בחיים שלי. ונפיץ את הטוב הזה הלאה.
עמרי קינן
קרא עוד
"זיהוי על מוטיבציה שלילית, אצל מטופלת שהמוטיבציה שלה הייתה ""אני לא רוצה להיות כמו אימא שלי לילדים שלי"", זה נתן לה מוטיבציה להיות אחרת, אבל זה לא בגלל שהיא רצתה להיות אימא טובה יותר ילדים שלה (משהו חיובי), כמו שזה בגלל שממש היה חשוב לה לא להיות כמו אימא שלה. ניסינו לפרק את הכעס והטינה, להבין שהיא זה לא אימא שלה, למצוא נקודות שוני בין השתיים, ולחזק עבורה את המוטיבציה החיובית של למה להיות אימא טובה יותר לילדים שלה. "
דנה וקנין
קרא עוד
"ההצלחה שלי היא קודם כל אל מול עצמי בכך שאני מלאת כלים וידע איך לנהל ולהתנהל בחיים שלי וזאת מתנה ענקית הקורס הזה נתן לי המון בתקופה מאוד מאתגרת וקשה בחיים שלי והחוסן שלי הוא הרבה בזכות הקורס הזה וקורס פרקטישינר שעזר לי רבות אני מודה לכל הצוות של המכללה לגל לשחר ולמיכל המהממתתתתת שהייתה איתי באמת בשתי הקורסים ותמיד יהיה לה חלק אדיר בחיי תודה תודה תודה. ותודה לגל שייעץ לי ללכת לקורס היפנובירטינג לפני הלידה ה 3 שלי ועשיתי זאת וזאת הייתה אחת הלידות המדהימות שחוויתי ועל כך אני מודה לו מאוד:-)"
דביר טפלא
קרא עוד
קשה להשוות את רמת ההנחיה שלי לפני הקורס ואחרי. העברתי בזכות הידע שרכשתי אינספור תהליכים משמעותיים לאנשים, עזרתי להם בגמילה מסמים, התמודדות עם דיכאון, חרדה חברתית ועוד בעיות רבות. הפכתי לאדם שכולם רוצים את העצה שלו. למדתי לנהל את עצמי מבחינה רגשית באופן ענייני ופרקטי ולפתור אל מול עצמי כמעט כול בעיה רגשית שעולה. הבנתי שאימון אישי וטיפול זה היעוד שלי בחיים.
הדר לוז
קרא עוד
איזה כיף! גאה מאוד מאוד בעצמי שעברתי את התהליך כשאני לגמרי "בתוכו" - זו הייתה המטרה שלי - לחוות כל כולי את התהליך. אני גם בקורס קליניקל עכשיו. החיים שלי השתפרו מאוד, בעיקר הצורה בה אני חווה אותם ומתנהלת בתוכם. תודה רבה למירי המדהימה והאלופה. ולמנטורים המדהימים והכלכך משמעותיים בתהליך - אלעד ולילך.
גבריאלה לישע
קרא עוד
עברתי תהליך מיוחד של שינוי תפיסת עולם שינוי עבודה שינוי החינוך בבית שינוי במערכת היחסים עם בעלי אני עוזרת למשפחה שלי התמודד עם האובדן של אחי ממקום של הבנה ושיח פתוח מצאתי את הכוחות שבי לצאת ולהנחות א.נשים שעברו מקרים דומים לשלי אונס/אובדן/ והתקפי חרדה ברמה הפסיכיאטרית . והתווספתי כחייל לצבא הנלפ בעולם כשיש מלחמה בכל סדר גודל שהוא פנימית או חיצונית הצבא שלך הוא קו המגן שלך.
אלכסנדר אלישייב
קרא עוד
במהלך קורס הפרקטישנר שעברתי לפני כשנתיים עבר שינוי מדהים בכל תחומי החיים. בתקופה האחרונה שלא למדתי קורסי התפתחות אישית הרגשתי שאני קצת מתרחק ומזניח את ההתפתחות האישית שלי המאסטר החזיר אותי לטלם ואפילו הקפיץ כמה רמות מעל חזרתי חזרה למשקל של הפרקטישנר- 10 קילו פחות 🙂 ושפרתי את יחסי עם אישתי וגם את התפיסה שלי לגבי היחסים שלנו תודה רבה מכללת תוצאות!
הקודם
הבא

למה כמעט כל מי שלומד NLP בישראל בוחר במכללת תוצאות?

ליווי צמוד ואישי

כי הם מבינים את החשיבות של ליווי צמוד ואישי יד ביד להשגת המטרות שלהם!

שיעורי העשרה

כי הם נהנים משיעורי העשרה על בסיס שבועי גם מעבר לשעות הלימודים בכיתה!

מעטפת הלימודים

כי הם בהלם מוחלט ממעטפת הלימודים האיכותית המקצועית והתומכת!

תהליך אישי ועמוק

כי הם מעוניינים לעבור תהליך אישי ועמוק במקום רק לימוד חומר עיוני!

משדרגים ומשפרים

כי אנחנו מחדשים, משדרגים ומשפרים את התכנים שלנו כל הזמן!

ליווי צמוד ואישי
כי הם מבינים את החשיבות של ליווי צמוד ואישי יד ביד להשגת המטרות שלהם!
מעטפת הלימודים
כי הם בהלם מוחלט ממעטפת הלימודים האיכותית, המקצועית והתומכת!
מרצים מובילים בתחום
כי הם מתאהבים בשניות במרצים הטובים ביותר בתחום שנבחרו בפינצטה ובקפדנות!
תהליך אישי ועמוק
כי הם מעוניינים לעבור תהליך אישי ועמוק במקום רק לימוד חומר עיוני!
שיעורי העשרה
כי הם נהנים משיעורי העשרה על בסיס שבועי גם מעבר לשעות הלימודים בכיתה!
משדרגים ומשפרים
כי אנחנו מחדשים, משדרגים ומשפרים את התכנים שלנו כל הזמן!

אם גם לך חשוב…

לעבור תהליך אישי, עמוק ועוצמתי…

לגלות כיצד ליצור תקשורת איכותית עם תת המודע שלך…

ללמוד כיצד להעלות את הביטחון העצמי שלך ושל היקרים לך…

להתמודד או לעזור לאחרים עם חרדה, לחצים, דחיינות ומשברים...

לרכוש מקצוע מבוקש בתחום האימון והטיפול…

להעיף מהחיים שלך הרגלים מזיקים ולהחליף אותם בהרגלים מקדמים…

אם גם לך חשוב…

לעבור תהליך אישי, עמוק ועוצמתי…

לגלות כיצד ליצור תקשורת איכותית עם תת המודע שלך…

ללמוד כיצד להעלות את הביטחון העצמי שלך ושל היקרים לך…

להתמודד או לעזור לאחרים עם חרדה, לחצים, דחיינות ומשברים...

לרכוש מקצוע מבוקש בתחום האימון והטיפול…

להבין כיצד להתגבר על פחדים, אתגרים או כל דבר שמרחיק אותך מהצלחה...

להעיף מהחיים שלך הרגלים מזיקים ולהחליף אותם בהרגלים מקדמים…

אז עכשיו זה התור שלך להנות מכל הטוב שיש לשיטת ה-NLP להציע

קורס ה-Master הוא מסע חוויתי ומעמיק במהלכו תייצר השפעה עמוקה, אותנטית, מהירה ומעצימה עבור עצמך ועבור אחרים!

בקורס תלמדו

איך להעביר מונחים תהליכי עומק לתוך העבר במטרה ליצור שינוי משמעותי אצל האדם.

איך להשתמש בכלים, מודלי שפה, תבניות וגישות שכנוע שיהפכו אתכם לאנשים שיכולים להשפיע על הסביבה שלהם בצורה אותנטית, חזקה ומשמעותית.

מה הם הערכים שמובילים אתכם ואיפה הם מתנגשים לכם בתחומי חיים שונים, תלמדו לזהות קונפליקטים ורצונות חבויים שיש בכם.

מהן המוטיבציות שמניעות אתכם ואיך להשתמש בהן כדי ליצור שינוי והתקדמות לעבר המטרות שלכם.

תעברו תהליך עוצמתי שיעזור לכם להתגבר על אירועי עבר.

תבינו מה המסרים שהרגשות שלכם מעבירים לכם ותתחילו לחיות מתוך חופש ועצמאות!

הירשמו עכשיו לשיחה עם יועץ לימודים:

גילה קורל
קרא עוד
הקורס הגיע לחיי בדיוק ברגע בו חיפשתי משמעות אמיתית לחיים שלי, מזה זמן רב שאני מרגישה שהיעוד שלי הוא טיפול, שיש לי יכול. להעניק מזור להרבה אנשים, שתוך די עזרה עבורם א י מרגישה הקלה. בנוסף ללימודי הnlp אני התחלתי לעבוד בליווי ילד על הרצף. דרך נוספת להעניק מהיכולות שלי. היה לי עונג ללמוד אתכם ומצפה להמשיך בדרך הזו.
יפית ימיני
קרא עוד
החוויה שלי מהקורס למדתי איך לקבל החלטות מפתח משמעותיות בחיי. מעבר דירה, יציאה לפרישה ושחרור הילדים לעצמאות.היה לי עונג ללמוד אתכם ומצפה להמשיך בדרך הזו.
סיון בונפד
קרא עוד
פתחתי קליניקה עוד ב פרקטישינר ואני נהנית מכל רגע ומרגישה שבכל פעם אני לומדת עוד ועוד ודברים יותר מתחברים ומסתדרים לי. תודה 😊
מירב לסט
קרא עוד
הקורס עזר לי להבין את עצמי לעומק, להבין אילו תהליכים חשובים אנחנו עוברים בחיינו ולהעלות אותם למודעות. טכניקות לטפל בחסמים, תקיעות, חוסר בהירות וכו'. נתן לי כלים לאימון וסיוע לאחר, הושטת יד ועזרה בהבנת תהליכים מורכבים וחשובים המשפיעים רבות על חיינו, להיות או לחדול. קורס מאוד משמעותי לחיים טובים יותר ומאושרים יותר.
מריה קופלניק
קרא עוד
במהלך הקורס זכיתי לשנות אמונות מגבילות, לשחרר טינה, להבין איך לתשאל טוב יותר אנשים סביבי ואיך להשפיע בעזרת דפוסי שפה על הסביבה שלי. נהנתי מכל רגע בקורס, כל שיעור הוא מלמד ומשנה את הגישה לחיים ואת ראיית העולם. קורס מאסטר הוא קורס הכרחי שמלמד כל אדם להכיר טוב יותר את עצמו ואת המשאבים הקיימים בו.
אילון אפיטץ
קרא עוד
הצלחתי ליצור חיבור חזק יותר, יציב יותר ועמוק יותר לסביבה שלי. הצלחתי לשפר את שאילת השאלות שלי בעזרת טכניקת המטה מודל, שאלות ענייניות, עמוקות, וחודרות. הרוגע שנוצר בי דרך הטיפול תוך כדי שיחה מבלי שהצד השני יבין שהוא לא עובר תהליך כזה או אחר... האמונות המגבילות שנעלמו להן לאט לאט באופן מודע לתהליך ושחרור האמונות האלה הביאו אותי למקום שאני נמצא בו היום!
אושר מסוארי
קרא עוד
התחלתי את הקורס עם אמונת שורש שאני לא מספיק טובה, אותה אמונה מנעה ממני להגיע לעוד מונחים חדשים. במהלך הקורס עבדתי על האמונה הזאת וכיום יש לי 7 מתאמנים בקליניקה 🙂
אורלי אלייב
קרא עוד
כל כך הרבה דברים טובים וכמה שינויים טובים כל כך מהר מאז שהתחלתי את הקורס, שאם אני מסתכל אחורה אני לא יכול לזהות את חיי או את עצמי. החיים שלי משתפרים כל כך שאין לי מילים לתאר
אדה סטאטה
קרא עוד
החיים שלי השתנו באופן דרמטי בחודש האחרון שכשאני מסתכל לאחור אני לא מזהה את זה וכולם שינויים טובים מאוד אני מרגישה יותר רגועה ושלמה.
בת חן גזאי
קרא עוד
לא יודעת מאיפה להתחיל אבל עם כל הטכניקות שלמדתי,היועץ הפנימי היה בשבילי פנינה! ממש כך , למצוא את העצה הטובה ממני ,מהפנים. זו השאיפה הגדולה שלי שבהחלט התמששה וכמובן שתמיד יש מה ללומד. החלטות מפתח שהשתחררתי מהן וכבר לא מנהלות אותי ויש עוד כל כך הרבה שקשה לזכור. תודה לכם ! ,תמשיכו בעשייה שלכם 3>
אביטל וקנין
קרא עוד
תחילה אני רוצה להודות למדי המדהימה !!!! שבזכות הנעימות, המקצועיות, האינטיליגנציה והידיעות הנרחבות שלה, עברתי תהליך שהוא חוויה יוצאת דופן, מיוחדת ומעמיקה. מתנה לחיים ומקווה שגם לפרנסה:)). תודה !!!!!!
אבינועם תנעמי
קרא עוד
כפי שאמרתי נהנתי מכל דקה -לא פיספסתי אף שיעור.המון ידע אני אישית עובר תהליך מאוד עמוק כל כך הרבה תובנות שצריך זמן לעכל אותם ולכן אני כרגע עובד על עצמי לפני שאני חושב לפתוח קליניקה ." קורס משנה חיים" זה הזמן לומר תודה ענקית לאיילת המדהימה והקשובה והתותחית ...מאמין שבהמשך ניפגש.
שמי מרדכי
קרא עוד
הצלחתי ללמוד המון על האמונות והערכים שלי, מה באמת חשוב לי ומה מוביל אותי, הצלחתי לעזור לאחרים דרך שימוש בטכניקות המעמיקות לשינוי דפוסי חשיבה, הרגלים ואמונות מגבילות,
רבקה זהבי שווץ
קרא עוד
הצלחתי לפתור לא מעט קונפליקטים פנימיים ע"י חקירה פנימית של מה חשוב לי בחיים, דבר שהוביל אותי לתהליך של עשייה והבנת סיבת הדחיינות שאיפיינה אותי קודם. התחלתי הדרכת הורים , התחלתי לאמן במסגרת סטאז' וזו רק תחילת הדרך....
מיטל מסקוביץ
קרא עוד
הקורס הזה בחלט משנה חיים. לקחתי המון דברים משמעותיים לחיים. מעבר לעומק התהליכים שעברנו היתה לנו מנחה מדהימה. איילת כל כך קשובה לצרכים, מלאת ידע וסוחפת שלא רציתי לפססס שום שיעור. שמחה על הבחירה במכללת תוצאות.
רם אלוס
קרא עוד
עברתי עם הבת זוג שלי לבית שלא חלמתי שאגור בו ובמיוחד בגיל 22, הזוגיות שלי מדהימה , אני חי בבית שעד היום לא מעכל שאני גר בו ואני שמח על המקום שאני נמצא בו, שיניתם לי את החיים! הבחירה הכי טובה שעשיתי זה ללמוד את הדבר המטורף הזה שנקרא NLP
נסטיה לימונוב
קרא עוד
העברתי בשבועות האחרונים כמה תהליכי נל"פ על כמה מחבריי לכיתה והרגשתי סיפוק גדול מלעשות אותם ובאמת לעזור למונחים להגיע להחלטות ולהאמין על עצמם אמונות יותר מקדמות ומעצימות. אני מאושרת שיצא לי לחוות את הקורס הזה - ואני כבר מחכה להפוך את הידע שלי לעסק ולעזור לכמה שיותר אנשים מחוץ למסגרת הקורס.
אורלית בן שיה
קרא עוד
לפני פחות משנה אחי נפטר (שניהם בגיל צעיר) ולפני שבועיים אבי נפטר… ללא לימוד הnap אני לא הייתי מצליחה להתרומם מהכאב העצום. למדתי שמותר להביע כאב ככל שנדרש ולמדתי לייצר לו עוגנים ואני חזקה הרבה יותר בהשוואה לאבל הראשון על מות אחותי.
אתי מלכה
קרא עוד
בעקבות הקורס התחלתי ללבוש שמלות (שינוי אמונה מגיל צעיר שזה לא הולם אותי). הביטחון העצמי עלה. מביעה את דעתי ללא חשש
מיכל פרייליך
קרא עוד
למדתי המון על עצמי ועל האנשים סביבי השתנתי ונתתי לאנשים לעבור שינוי איתי ביחד דרך שאלות ודרך השינוי שלי תודה רבה על הכל .
ענת רובלביץ
קרא עוד
הצלחתי להשכיל ולהסתכל על מצבים בחיי היום יום מזוויות שונות. אני מצליחה להבין את הכוונה החיובית של הצד השני בקונפליקטים דבר אשר מאפשר לי לנהוג יותר בהבנה ובחמלה. עוד בדבר שאני מאמצת- את היועצים / האנשים עליהם אני סומכת אך בפועל כל התשובות נמצאות אצלי וכל העיצות יהיו יותר אקולוגיות עבורי מה שיעודד אותי לצאת לפעולה ומכאן הדרך לרוץ קדימה ולשקם דבר פרוסה בפני- בהצלחה. להתראות בהמשך
שרי מילר
קרא עוד
לשמחתי כמה אמונות שרש שניקשתי , החלטת מפתח אשר השמדתי, ובכל תרגיל ונושא שלמדנו, עם תירגולים שיפצתי ובה הסימפונות שלי התרחבו, האור והשמחה התחזקו. אני חשה רוגע ושלווה, עין טובה לכוונות חיוביות. אין מקום לשיפוטיות, שכל אחד ינחה את העולם האישי שלו ויאיר לאחרים. מה שאני רואה בחוץ, זה רמז למה שיש אצלי בפנים. ועוד ועוד. תודה שהייתם אבן דרך משמעותית חיובית וככ ערכית בחיים שלי. ונפיץ את הטוב הזה הלאה.
עמרי קינן
קרא עוד
"זיהוי על מוטיבציה שלילית, אצל מטופלת שהמוטיבציה שלה הייתה ""אני לא רוצה להיות כמו אימא שלי לילדים שלי"", זה נתן לה מוטיבציה להיות אחרת, אבל זה לא בגלל שהיא רצתה להיות אימא טובה יותר ילדים שלה (משהו חיובי), כמו שזה בגלל שממש היה חשוב לה לא להיות כמו אימא שלה. ניסינו לפרק את הכעס והטינה, להבין שהיא זה לא אימא שלה, למצוא נקודות שוני בין השתיים, ולחזק עבורה את המוטיבציה החיובית של למה להיות אימא טובה יותר לילדים שלה. "
דנה וקנין
קרא עוד
"ההצלחה שלי היא קודם כל אל מול עצמי בכך שאני מלאת כלים וידע איך לנהל ולהתנהל בחיים שלי וזאת מתנה ענקית הקורס הזה נתן לי המון בתקופה מאוד מאתגרת וקשה בחיים שלי והחוסן שלי הוא הרבה בזכות הקורס הזה וקורס פרקטישינר שעזר לי רבות אני מודה לכל הצוות של המכללה לגל לשחר ולמיכל המהממתתתתת שהייתה איתי באמת בשתי הקורסים ותמיד יהיה לה חלק אדיר בחיי תודה תודה תודה. ותודה לגל שייעץ לי ללכת לקורס היפנובירטינג לפני הלידה ה 3 שלי ועשיתי זאת וזאת הייתה אחת הלידות המדהימות שחוויתי ועל כך אני מודה לו מאוד:-)"
דביר טפלא
קרא עוד
קשה להשוות את רמת ההנחיה שלי לפני הקורס ואחרי. העברתי בזכות הידע שרכשתי אינספור תהליכים משמעותיים לאנשים, עזרתי להם בגמילה מסמים, התמודדות עם דיכאון, חרדה חברתית ועוד בעיות רבות. הפכתי לאדם שכולם רוצים את העצה שלו. למדתי לנהל את עצמי מבחינה רגשית באופן ענייני ופרקטי ולפתור אל מול עצמי כמעט כול בעיה רגשית שעולה. הבנתי שאימון אישי וטיפול זה היעוד שלי בחיים.
הדר לוז
קרא עוד
איזה כיף! גאה מאוד מאוד בעצמי שעברתי את התהליך כשאני לגמרי "בתוכו" - זו הייתה המטרה שלי - לחוות כל כולי את התהליך. אני גם בקורס קליניקל עכשיו. החיים שלי השתפרו מאוד, בעיקר הצורה בה אני חווה אותם ומתנהלת בתוכם. תודה רבה למירי המדהימה והאלופה. ולמנטורים המדהימים והכלכך משמעותיים בתהליך - אלעד ולילך.
גבריאלה לישע
קרא עוד
עברתי תהליך מיוחד של שינוי תפיסת עולם שינוי עבודה שינוי החינוך בבית שינוי במערכת היחסים עם בעלי אני עוזרת למשפחה שלי התמודד עם האובדן של אחי ממקום של הבנה ושיח פתוח מצאתי את הכוחות שבי לצאת ולהנחות א.נשים שעברו מקרים דומים לשלי אונס/אובדן/ והתקפי חרדה ברמה הפסיכיאטרית . והתווספתי כחייל לצבא הנלפ בעולם כשיש מלחמה בכל סדר גודל שהוא פנימית או חיצונית הצבא שלך הוא קו המגן שלך.
אלכסנדר אלישייב
קרא עוד
במהלך קורס הפרקטישנר שעברתי לפני כשנתיים עבר שינוי מדהים בכל תחומי החיים. בתקופה האחרונה שלא למדתי קורסי התפתחות אישית הרגשתי שאני קצת מתרחק ומזניח את ההתפתחות האישית שלי המאסטר החזיר אותי לטלם ואפילו הקפיץ כמה רמות מעל חזרתי חזרה למשקל של הפרקטישנר- 10 קילו פחות 🙂 ושפרתי את יחסי עם אישתי וגם את התפיסה שלי לגבי היחסים שלנו תודה רבה מכללת תוצאות!
הקודם
הבא

תוכנית הלימודים בקורס NLP Master:

1

מבוא לקורס המאסטר והטמעת זהות של מאסטר:
מה המשמעות של להפוך להיות מאסטר בNLP ובכל תחומי החיים. טכניקת NLP: צריבת הזהות של המאסטר ברמות לוגיות (מתקדם).

2

הפקה של ערכים וסולמות ערכים:
מהו הכוח שמניע כל פעולה והחלטה בחיינו ומעצב את גורלינו. טכניקות NLP: שאלון לזיהוי ערכים, בנייה ויישור של סולם ערכים.

3

עבודה עם ערכים ומודל S.C.O.R.E:
איך ליישר את הערכים ולחיות מתוך הלימה פנימית טכניקת NLP: עבודה על ערכים עם מודל S.C.O.R.E.

4

זיהוי אמונות שורש ופיצול קו זמן: 
מהי אמונת שורש ואיך מזהים אותה. מהו הפחד הבסיסי שיוצר את כל האמונות המגבילות? טכניקות NLP: תשאול סיבובי לזיהוי אמונות שורש. פיצול קו זמן לשינוי אמונות.

5

דימוי עצמי שלילי וגורמי סמכות:
איך לעבד מחדש באירועי ילדות שטבעו בנו אמונות מגבילות. טכניקת NLP: הטבעה מחודשת.

6

זיהוי וויתור על החלטות מפתח שמגבילות אותנו:
כיצד לאתר ולטפל בהחלטות שיצרנו בעברנו, במודע או שלא במודע, ושתוקעות אותנו בהווה. טכניקת NLP: משמיד ההחלטות של בנדלר.

7

זריזות לשון מתקדמת:
האמנות של שינוי אמונות וטיפול בהתנגדויות תוך כדי שיחה. טכניקת NLP: כל 15 הדפוסים של זריזות לשון- תיאוריה + תרגול.

8

שחרור טינה וסליחה מהלב:
איך להתנקות מטינות עבר שפוגעות לנו באיכות החיים וממשיכות לנהל אותנו בהווה. טכניקת NLP: תהליך הסליחה של סטיב אנדראס.

9

זיהוי מסרים מרגשות:

מטה-אסטרטגיה לשחרור ועיבוד בריא של כל רגש קשה שעולה הסברים מופרטים במיוחד על אבל, עצב, אשמה, קנאה ופחד.

10

אומנות השימוש במטאפורות וסיפורים:
איך לבנות ולהרכיב מטאפורה שתעביר מסרים חזקים ותייצר את ההשפעה הרצויה בצד השני. כיצד להשתמש בסיפור תוך כדי שיחה רגילה כדי לרתק ולהעביר מסר בו זמנית.

11

שחרור מתלות רגשית והתמכרות:
איך להשתחרר ולשחרר אנשים מתלות רגשית שהם מפתחים כלפי חפץ, התנהגות או אדם מסויים. טכניקת NLP: שחרור תלות רגשית.

12

שינוי אמונות מתקדם ויועצים פנימיים:
איך להשתמש ביועצים כדי להגיע לתובנות חדשות וטכניקה מתקדמת להטמעת אמונות מעצימות. טכניקת NLP: המעגל של שינוי אמונה ומסע בין יועצים.

13

טיפול בקונפליקטים ויציאה ממלכוד (Double Bind):
נכיצד לפתור קונפליקטים פנימיים ערמומיים ואכזריים במיוחד ואיך להשתחרר ממצבי מלכוד. טכניקות NLP: יציאה ממלכוד.

14

מבחן עיוני ומעשי:
את הקורס ניתן לרכוש בכסף, אך את התואר "מאסטר NLP" יש להרוויח על ידי הפגנת מיומנות. מבחן עיוני ומעשי על הטכניקות והמיומנויות שנלמדו בקורס.

15

חגיגת סיום וחלוקת תעודות:
נמהן 6 השלבים שעובר כל אדם וכל פרוייקט בדרך להצלחה (מודל בלעדי ומרתק). איך לעבור במהירות מכעס לרגיעה, מהשתוקקות לשליטה עצמית. טכניקות NLP: שרשרת עוגנים, הפתעה לסיום.

תלמידים מספרים:

הירשמו עכשיו לשיחה עם יועץ לימודים:

גילה קורל
קרא עוד
הקורס הגיע לחיי בדיוק ברגע בו חיפשתי משמעות אמיתית לחיים שלי, מזה זמן רב שאני מרגישה שהיעוד שלי הוא טיפול, שיש לי יכול. להעניק מזור להרבה אנשים, שתוך די עזרה עבורם א י מרגישה הקלה. בנוסף ללימודי הnlp אני התחלתי לעבוד בליווי ילד על הרצף. דרך נוספת להעניק מהיכולות שלי. היה לי עונג ללמוד אתכם ומצפה להמשיך בדרך הזו.
יפית ימיני
קרא עוד
החוויה שלי מהקורס למדתי איך לקבל החלטות מפתח משמעותיות בחיי. מעבר דירה, יציאה לפרישה ושחרור הילדים לעצמאות.היה לי עונג ללמוד אתכם ומצפה להמשיך בדרך הזו.
סיון בונפד
קרא עוד
פתחתי קליניקה עוד ב פרקטישינר ואני נהנית מכל רגע ומרגישה שבכל פעם אני לומדת עוד ועוד ודברים יותר מתחברים ומסתדרים לי. תודה 😊
מירב לסט
קרא עוד
הקורס עזר לי להבין את עצמי לעומק, להבין אילו תהליכים חשובים אנחנו עוברים בחיינו ולהעלות אותם למודעות. טכניקות לטפל בחסמים, תקיעות, חוסר בהירות וכו'. נתן לי כלים לאימון וסיוע לאחר, הושטת יד ועזרה בהבנת תהליכים מורכבים וחשובים המשפיעים רבות על חיינו, להיות או לחדול. קורס מאוד משמעותי לחיים טובים יותר ומאושרים יותר.
מריה קופלניק
קרא עוד
במהלך הקורס זכיתי לשנות אמונות מגבילות, לשחרר טינה, להבין איך לתשאל טוב יותר אנשים סביבי ואיך להשפיע בעזרת דפוסי שפה על הסביבה שלי. נהנתי מכל רגע בקורס, כל שיעור הוא מלמד ומשנה את הגישה לחיים ואת ראיית העולם. קורס מאסטר הוא קורס הכרחי שמלמד כל אדם להכיר טוב יותר את עצמו ואת המשאבים הקיימים בו.
אילון אפיטץ
קרא עוד
הצלחתי ליצור חיבור חזק יותר, יציב יותר ועמוק יותר לסביבה שלי. הצלחתי לשפר את שאילת השאלות שלי בעזרת טכניקת המטה מודל, שאלות ענייניות, עמוקות, וחודרות. הרוגע שנוצר בי דרך הטיפול תוך כדי שיחה מבלי שהצד השני יבין שהוא לא עובר תהליך כזה או אחר... האמונות המגבילות שנעלמו להן לאט לאט באופן מודע לתהליך ושחרור האמונות האלה הביאו אותי למקום שאני נמצא בו היום!
אושר מסוארי
קרא עוד
התחלתי את הקורס עם אמונת שורש שאני לא מספיק טובה, אותה אמונה מנעה ממני להגיע לעוד מונחים חדשים. במהלך הקורס עבדתי על האמונה הזאת וכיום יש לי 7 מתאמנים בקליניקה 🙂
אורלי אלייב
קרא עוד
כל כך הרבה דברים טובים וכמה שינויים טובים כל כך מהר מאז שהתחלתי את הקורס, שאם אני מסתכל אחורה אני לא יכול לזהות את חיי או את עצמי. החיים שלי משתפרים כל כך שאין לי מילים לתאר
אדה סטאטה
קרא עוד
החיים שלי השתנו באופן דרמטי בחודש האחרון שכשאני מסתכל לאחור אני לא מזהה את זה וכולם שינויים טובים מאוד אני מרגישה יותר רגועה ושלמה.
בת חן גזאי
קרא עוד
לא יודעת מאיפה להתחיל אבל עם כל הטכניקות שלמדתי,היועץ הפנימי היה בשבילי פנינה! ממש כך , למצוא את העצה הטובה ממני ,מהפנים. זו השאיפה הגדולה שלי שבהחלט התמששה וכמובן שתמיד יש מה ללומד. החלטות מפתח שהשתחררתי מהן וכבר לא מנהלות אותי ויש עוד כל כך הרבה שקשה לזכור. תודה לכם ! ,תמשיכו בעשייה שלכם 3>
אביטל וקנין
קרא עוד
תחילה אני רוצה להודות למדי המדהימה !!!! שבזכות הנעימות, המקצועיות, האינטיליגנציה והידיעות הנרחבות שלה, עברתי תהליך שהוא חוויה יוצאת דופן, מיוחדת ומעמיקה. מתנה לחיים ומקווה שגם לפרנסה:)). תודה !!!!!!
אבינועם תנעמי
קרא עוד
כפי שאמרתי נהנתי מכל דקה -לא פיספסתי אף שיעור.המון ידע אני אישית עובר תהליך מאוד עמוק כל כך הרבה תובנות שצריך זמן לעכל אותם ולכן אני כרגע עובד על עצמי לפני שאני חושב לפתוח קליניקה ." קורס משנה חיים" זה הזמן לומר תודה ענקית לאיילת המדהימה והקשובה והתותחית ...מאמין שבהמשך ניפגש.
שמי מרדכי
קרא עוד
הצלחתי ללמוד המון על האמונות והערכים שלי, מה באמת חשוב לי ומה מוביל אותי, הצלחתי לעזור לאחרים דרך שימוש בטכניקות המעמיקות לשינוי דפוסי חשיבה, הרגלים ואמונות מגבילות,
רבקה זהבי שווץ
קרא עוד
הצלחתי לפתור לא מעט קונפליקטים פנימיים ע"י חקירה פנימית של מה חשוב לי בחיים, דבר שהוביל אותי לתהליך של עשייה והבנת סיבת הדחיינות שאיפיינה אותי קודם. התחלתי הדרכת הורים , התחלתי לאמן במסגרת סטאז' וזו רק תחילת הדרך....
מיטל מסקוביץ
קרא עוד
הקורס הזה בחלט משנה חיים. לקחתי המון דברים משמעותיים לחיים. מעבר לעומק התהליכים שעברנו היתה לנו מנחה מדהימה. איילת כל כך קשובה לצרכים, מלאת ידע וסוחפת שלא רציתי לפססס שום שיעור. שמחה על הבחירה במכללת תוצאות.
רם אלוס
קרא עוד
עברתי עם הבת זוג שלי לבית שלא חלמתי שאגור בו ובמיוחד בגיל 22, הזוגיות שלי מדהימה , אני חי בבית שעד היום לא מעכל שאני גר בו ואני שמח על המקום שאני נמצא בו, שיניתם לי את החיים! הבחירה הכי טובה שעשיתי זה ללמוד את הדבר המטורף הזה שנקרא NLP
נסטיה לימונוב
קרא עוד
העברתי בשבועות האחרונים כמה תהליכי נל"פ על כמה מחבריי לכיתה והרגשתי סיפוק גדול מלעשות אותם ובאמת לעזור למונחים להגיע להחלטות ולהאמין על עצמם אמונות יותר מקדמות ומעצימות. אני מאושרת שיצא לי לחוות את הקורס הזה - ואני כבר מחכה להפוך את הידע שלי לעסק ולעזור לכמה שיותר אנשים מחוץ למסגרת הקורס.
אורלית בן שיה
קרא עוד
לפני פחות משנה אחי נפטר (שניהם בגיל צעיר) ולפני שבועיים אבי נפטר… ללא לימוד הnap אני לא הייתי מצליחה להתרומם מהכאב העצום. למדתי שמותר להביע כאב ככל שנדרש ולמדתי לייצר לו עוגנים ואני חזקה הרבה יותר בהשוואה לאבל הראשון על מות אחותי.
אתי מלכה
קרא עוד
בעקבות הקורס התחלתי ללבוש שמלות (שינוי אמונה מגיל צעיר שזה לא הולם אותי). הביטחון העצמי עלה. מביעה את דעתי ללא חשש
מיכל פרייליך
קרא עוד
למדתי המון על עצמי ועל האנשים סביבי השתנתי ונתתי לאנשים לעבור שינוי איתי ביחד דרך שאלות ודרך השינוי שלי תודה רבה על הכל .
ענת רובלביץ
קרא עוד
הצלחתי להשכיל ולהסתכל על מצבים בחיי היום יום מזוויות שונות. אני מצליחה להבין את הכוונה החיובית של הצד השני בקונפליקטים דבר אשר מאפשר לי לנהוג יותר בהבנה ובחמלה. עוד בדבר שאני מאמצת- את היועצים / האנשים עליהם אני סומכת אך בפועל כל התשובות נמצאות אצלי וכל העיצות יהיו יותר אקולוגיות עבורי מה שיעודד אותי לצאת לפעולה ומכאן הדרך לרוץ קדימה ולשקם דבר פרוסה בפני- בהצלחה. להתראות בהמשך
שרי מילר
קרא עוד
לשמחתי כמה אמונות שרש שניקשתי , החלטת מפתח אשר השמדתי, ובכל תרגיל ונושא שלמדנו, עם תירגולים שיפצתי ובה הסימפונות שלי התרחבו, האור והשמחה התחזקו. אני חשה רוגע ושלווה, עין טובה לכוונות חיוביות. אין מקום לשיפוטיות, שכל אחד ינחה את העולם האישי שלו ויאיר לאחרים. מה שאני רואה בחוץ, זה רמז למה שיש אצלי בפנים. ועוד ועוד. תודה שהייתם אבן דרך משמעותית חיובית וככ ערכית בחיים שלי. ונפיץ את הטוב הזה הלאה.
עמרי קינן
קרא עוד
"זיהוי על מוטיבציה שלילית, אצל מטופלת שהמוטיבציה שלה הייתה ""אני לא רוצה להיות כמו אימא שלי לילדים שלי"", זה נתן לה מוטיבציה להיות אחרת, אבל זה לא בגלל שהיא רצתה להיות אימא טובה יותר ילדים שלה (משהו חיובי), כמו שזה בגלל שממש היה חשוב לה לא להיות כמו אימא שלה. ניסינו לפרק את הכעס והטינה, להבין שהיא זה לא אימא שלה, למצוא נקודות שוני בין השתיים, ולחזק עבורה את המוטיבציה החיובית של למה להיות אימא טובה יותר לילדים שלה. "
דנה וקנין
קרא עוד
"ההצלחה שלי היא קודם כל אל מול עצמי בכך שאני מלאת כלים וידע איך לנהל ולהתנהל בחיים שלי וזאת מתנה ענקית הקורס הזה נתן לי המון בתקופה מאוד מאתגרת וקשה בחיים שלי והחוסן שלי הוא הרבה בזכות הקורס הזה וקורס פרקטישינר שעזר לי רבות אני מודה לכל הצוות של המכללה לגל לשחר ולמיכל המהממתתתתת שהייתה איתי באמת בשתי הקורסים ותמיד יהיה לה חלק אדיר בחיי תודה תודה תודה. ותודה לגל שייעץ לי ללכת לקורס היפנובירטינג לפני הלידה ה 3 שלי ועשיתי זאת וזאת הייתה אחת הלידות המדהימות שחוויתי ועל כך אני מודה לו מאוד:-)"
דביר טפלא
קרא עוד
קשה להשוות את רמת ההנחיה שלי לפני הקורס ואחרי. העברתי בזכות הידע שרכשתי אינספור תהליכים משמעותיים לאנשים, עזרתי להם בגמילה מסמים, התמודדות עם דיכאון, חרדה חברתית ועוד בעיות רבות. הפכתי לאדם שכולם רוצים את העצה שלו. למדתי לנהל את עצמי מבחינה רגשית באופן ענייני ופרקטי ולפתור אל מול עצמי כמעט כול בעיה רגשית שעולה. הבנתי שאימון אישי וטיפול זה היעוד שלי בחיים.
הדר לוז
קרא עוד
איזה כיף! גאה מאוד מאוד בעצמי שעברתי את התהליך כשאני לגמרי "בתוכו" - זו הייתה המטרה שלי - לחוות כל כולי את התהליך. אני גם בקורס קליניקל עכשיו. החיים שלי השתפרו מאוד, בעיקר הצורה בה אני חווה אותם ומתנהלת בתוכם. תודה רבה למירי המדהימה והאלופה. ולמנטורים המדהימים והכלכך משמעותיים בתהליך - אלעד ולילך.
גבריאלה לישע
קרא עוד
עברתי תהליך מיוחד של שינוי תפיסת עולם שינוי עבודה שינוי החינוך בבית שינוי במערכת היחסים עם בעלי אני עוזרת למשפחה שלי התמודד עם האובדן של אחי ממקום של הבנה ושיח פתוח מצאתי את הכוחות שבי לצאת ולהנחות א.נשים שעברו מקרים דומים לשלי אונס/אובדן/ והתקפי חרדה ברמה הפסיכיאטרית . והתווספתי כחייל לצבא הנלפ בעולם כשיש מלחמה בכל סדר גודל שהוא פנימית או חיצונית הצבא שלך הוא קו המגן שלך.
אלכסנדר אלישייב
קרא עוד
במהלך קורס הפרקטישנר שעברתי לפני כשנתיים עבר שינוי מדהים בכל תחומי החיים. בתקופה האחרונה שלא למדתי קורסי התפתחות אישית הרגשתי שאני קצת מתרחק ומזניח את ההתפתחות האישית שלי המאסטר החזיר אותי לטלם ואפילו הקפיץ כמה רמות מעל חזרתי חזרה למשקל של הפרקטישנר- 10 קילו פחות 🙂 ושפרתי את יחסי עם אישתי וגם את התפיסה שלי לגבי היחסים שלנו תודה רבה מכללת תוצאות!
הקודם
הבא

שאלות ותשובות

זו שאלה מצוינת! למעשה, המכללה שלנו כולה מבוססת על חלום – לעזור לכמה שיותר אנשים ולאפשר להם ולייצר שינוי משמעותי ומתמשך בחייהם. רק בשנה האחרונה למעלה מ- 23,000 אנשים שיפרו את איכות חייהם בזכות פרויקטים של המכללה בכל רחבי הארץ. אנחנו יודעים ששיטת ה-NLP תשפר משמעותית את איכות חייו של אדם שיבחר ללמוד אותה, ולכן החזון שלנו הוא להנגיש אותה לכל בית בישראל ובמחיר הנמוך ביותר שניתן!

בחרנו ללמד את הכלים החשובים ביותר שיש לשיטת ה-NLP להציע, בלי לבזבז זמן על תיאוריות מפוצצות ומבלי ללכת 'מסביב'. ההחלטה הזו הפכה את הקורס שלנו למדויק וקולע! החלטנו ללמד רק את הטכניקות שאנחנו יודעים בוודאות שעובדות ב-100% מבלי 'למרוח' או 'לעבות' את הקורס ע"י הוספת שיעורים פחות עוצמתיים וחוויתיים, מה שהופך את הקורס שלנו לחוויתי מאוד, פרקטי ומשנה חיים במינימום זמן. 

ובדיעבד? כש-45% מלקוחות המכללה הם הפניות מ'פה לאוזן', אז אנחנו יודעים שעשינו את ההחלטה הנכונה!

"אם היה לנו שקל אחד על כל פעם ששמענו את המשפט הזה, כבר היינו מליונרים…"

כמות אינסופית של בוגרים שלנו אמרו לנו בדיוק את אותו המשפט.
"אין סיכוי שאני אהיה מרוכזת במשך 4 שעות"
"אני מפחדת שלא אבין את החומר כי השיעור ארוך מידי"

מה שקורה בפועל? זה שהם לא מוכנים ללכת הביתה!

הקורס  בנוי כחוויה עוצמתית ולא כהרצאה באוניברסיטה. בכל שיעור תחוו הדגמות על הבמה, הטמעה ויישום של הטכניקות, ותהליכים קבוצתיים שישאירו אתכם פעורי פה.

"מה??? לא יכול להיות שכבר עברו 4 שעות!", "אני לא רוצה ללכת הביתה!", "ואוו הזמן בשיעור פשוט טס אני בשוק!" אלו משפטים שהמרצים שלנו שומעים על בסיס קבוע.

מהניסיון שלנו – השילוב של תהליך אישי, הדגמות על הבמה והטמעת המיומוניות בעצמכם מייצר חוויה שתגרום לכם להתבאס שהשיעור נגמר.

המרצים שלנו כולם הם בוגרי המכללה וברמת הסמכה של TRAINER NLP – שזו רמת ההסמכה הגבוה ביותר. לכולם ניסיון עמידה מול קהל של שנים וניסיון קליני עשיר כדי שיוכלו לתת לכם מענה לכל שאלה במהלך השיעור באופן המקצועי ביותר שניתן. אנחנו לא מתפשרים על איכות יחסי האנוש של המרצים שלנו, וזו הסיבה שהתלמידים שלנו מייצרים תוצאות מדהימות ועוברים תהליכיים עמוקים כבר במהלך הקורס ולא רק בסופו.

לפעמים קורה שלא מתחברים למרצה או לקבוצה, וזה לגמרי בסדר.

לשמחתנו הרבה, במכללה יש לנו עשרות קורסים שנפתחים בכל חודש. במידה ולא התחברת לקבוצה או למרצה, אנחנו נאפשר בשמחה רבה להחליף למועד קורס אחר עם קבוצה ומרצה שונים עד שתרגיש בנוח!

התשובה היא חד משמעית כן! למעשה, הבוגרים שלנו מחולקים ל-2 קבוצות מרכזיות:

הקבוצה הראשונה – אנשים שרוצים לרכוש מקצוע מבוקש בתחום האימון והטיפול, או, להוסיף עוד כלים לארגז הכלים הנוכחי שלהם. מאמנים, מטפלים, יועצים, מנחים, פסיכולוגים ועוד שהיו רוצים להפיק תוצאות טובות יותר ללקוחות שלהם.

הקבוצה השניה – אנשים שלא מעוניינים כלל לעסוק ב-NLP כמקצוע. הם נרשמו לקורס כדי לעבור תהליך אישי, כדי לשפר את מיומנויות התקשורת שלהם, כדי להעלות את הביטחון העצמי, להצליח להתמודד עם פחדים שמנהלים אותם, כדי לקטוע הרגלים מזיקים וכדי ולשפר את איכות חייהם!

כמו שאתם כבר יודעים, הקורס שלנו הוא ההפך המוחלט מקורס טכני, שבו אנחנו מעבירים לכם הרצאה ואז הולכים הביתה. בקורס שלנו אתם תעברו תהליך פנימי עמוק כך שבסופו לא רק שתצליחו להתגבר על האתגר הספציפי אותו רציתם לפתור, אלא גם תרכשו טכניקות וכלים בעזרתם תצלחו אתגרים נוספים שיש לכם בחייכם!

שאלה מעולה! אנחנו יכולים להגיד לכם שלא מעט תלמידים שלנו מגיעים אלינו לכתות כשיש להם ניסיון כלשהו בשיטת אימון \ טיפול.

בשורה התחתונה, מטרת העל של כל השיטות האלו היא לשפר את איכות חייו של האדם.

אנחנו כמכללה מתמחים בלימוד שיטת ה-NLP.

NLP (ניתוב לשוני פיזיולוגי) הוא תחום  הלקוח מהפסיכולוגיה, העוסק בחקר 

המצוינות ולמעשה מאפשר לנו להבין איך המוח פועל וכיצד ניתן להשפיע עליו. 

השיטה משלבת כלים פרקטיים, פשוטים וקלים ליישום, חלקם ברמה המודעת ורובם ברמה הלא מודעת (NLP מתמחה בשינוי דפוסים שנמצאים עמוק בתת המודע ונסתרים מהמודע).

המון בוגרים שלנו שהגיעו עם ידע בשיטות לימוד שונות, דאגו ליידע שהקורס נתן מענה מעל ומעבר לציפיות שהיו להם, ושהם קיבלו ערך רב! כמובן שרובם גם המשיכו איתנו לקורסי התמחות נוספים שהמכללה שלנו מציעה.

שאלה מעולה. אנחנו לא מאמינים בשיטת 'זבנג ושכחנו'. כל הבוגרים שלנו נהנים מתכני העשרה, ערביי לימוד, אירועי ענק, קורסים מקוונים, ועוד אינסוף של הרצאות והדרכות חינמיות ללא עלויות נוספות ולכמה זמן שירצו.

הבוגרים שלנו נהנים מ-4 שיעורי אונליין כל שבוע, בהם המרצים שלנו עולים לשידורי לייב ונותנים מענה לכל שאלה שיש להם.

הבוגרים שלנו יכולים להטמיע ולתרגל את החומרים שנלמדו בקורס בזכות קבוצות התרגול שיש להם בנוסף לשעות הלימוד בכתה.

בנוסף לכל אלו, הבוגרים שלנו נהנים מתמיכה נוספת של הדרכות העשרה בנושאים הכי מעניינים בעולם ה-NLP וההתפתחות האישית בכלל, כדי שיוכלו לשמור על קו ההתפתחות האישית שלהם לכמה זמן שיבחרו.

לסיכום, הליווי והתמיכה המקצועית והאישית של המכללה תלווה אתכם לכמה זמן שתרצו.

מי אנחנו

המטרה שלנו היא אחת - לגעת בחייהם של כמה שיותר אנשים ולאפשר להם לייצר שינוי משמעותי ומתמשך בחייהם כך שהם וקרוביהם יחיו חיים שהם אוהבים.

העשייה שלנו מתבססת על חלום: גל צחייק מייסד המכללה חלם להנגיש בסדנאות ובקורסים את תחום ה-NLP, תחום אשר שינה לו ולאלפי אנשים את החיים.

אנחנו עושים זאת על ידי הנגשת כלי ה-NLP במסגרת קורס מקצועי עם תעודה בינלאומית רשמית במחיר חסר תקדים שכל אדם יכול להרשות לעצמו.

אם יש נושאים בחייך שחשוב לך לשדרג בצורה משמעותית, אם יש לך רצון ללמוד כלים עוצמתיים עבור ההתפתחות האישית שלך, אם תמיד רצית ללמוד כיצד להשפיע ולעזור לאחרים אנו מזמינים אותך להצטרף למשפחה שלנו!

אנו נותנים את ה 110% למשתתפים שלנו ואצלנו זו לא רק סיסמה, אלא דרך עבודה שמתורגמת למעשים בכל יום מחדש!

הירשמו עכשיו לשיחה עם יועץ לימודים:

גילה קורל
קרא עוד
הקורס הגיע לחיי בדיוק ברגע בו חיפשתי משמעות אמיתית לחיים שלי, מזה זמן רב שאני מרגישה שהיעוד שלי הוא טיפול, שיש לי יכול. להעניק מזור להרבה אנשים, שתוך די עזרה עבורם א י מרגישה הקלה. בנוסף ללימודי הnlp אני התחלתי לעבוד בליווי ילד על הרצף. דרך נוספת להעניק מהיכולות שלי. היה לי עונג ללמוד אתכם ומצפה להמשיך בדרך הזו.
יפית ימיני
קרא עוד
החוויה שלי מהקורס למדתי איך לקבל החלטות מפתח משמעותיות בחיי. מעבר דירה, יציאה לפרישה ושחרור הילדים לעצמאות.היה לי עונג ללמוד אתכם ומצפה להמשיך בדרך הזו.
סיון בונפד
קרא עוד
פתחתי קליניקה עוד ב פרקטישינר ואני נהנית מכל רגע ומרגישה שבכל פעם אני לומדת עוד ועוד ודברים יותר מתחברים ומסתדרים לי. תודה 😊
מירב לסט
קרא עוד
הקורס עזר לי להבין את עצמי לעומק, להבין אילו תהליכים חשובים אנחנו עוברים בחיינו ולהעלות אותם למודעות. טכניקות לטפל בחסמים, תקיעות, חוסר בהירות וכו'. נתן לי כלים לאימון וסיוע לאחר, הושטת יד ועזרה בהבנת תהליכים מורכבים וחשובים המשפיעים רבות על חיינו, להיות או לחדול. קורס מאוד משמעותי לחיים טובים יותר ומאושרים יותר.
מריה קופלניק
קרא עוד
במהלך הקורס זכיתי לשנות אמונות מגבילות, לשחרר טינה, להבין איך לתשאל טוב יותר אנשים סביבי ואיך להשפיע בעזרת דפוסי שפה על הסביבה שלי. נהנתי מכל רגע בקורס, כל שיעור הוא מלמד ומשנה את הגישה לחיים ואת ראיית העולם. קורס מאסטר הוא קורס הכרחי שמלמד כל אדם להכיר טוב יותר את עצמו ואת המשאבים הקיימים בו.
אילון אפיטץ
קרא עוד
הצלחתי ליצור חיבור חזק יותר, יציב יותר ועמוק יותר לסביבה שלי. הצלחתי לשפר את שאילת השאלות שלי בעזרת טכניקת המטה מודל, שאלות ענייניות, עמוקות, וחודרות. הרוגע שנוצר בי דרך הטיפול תוך כדי שיחה מבלי שהצד השני יבין שהוא לא עובר תהליך כזה או אחר... האמונות המגבילות שנעלמו להן לאט לאט באופן מודע לתהליך ושחרור האמונות האלה הביאו אותי למקום שאני נמצא בו היום!
אושר מסוארי
קרא עוד
התחלתי את הקורס עם אמונת שורש שאני לא מספיק טובה, אותה אמונה מנעה ממני להגיע לעוד מונחים חדשים. במהלך הקורס עבדתי על האמונה הזאת וכיום יש לי 7 מתאמנים בקליניקה 🙂
אורלי אלייב
קרא עוד
כל כך הרבה דברים טובים וכמה שינויים טובים כל כך מהר מאז שהתחלתי את הקורס, שאם אני מסתכל אחורה אני לא יכול לזהות את חיי או את עצמי. החיים שלי משתפרים כל כך שאין לי מילים לתאר
אדה סטאטה
קרא עוד
החיים שלי השתנו באופן דרמטי בחודש האחרון שכשאני מסתכל לאחור אני לא מזהה את זה וכולם שינויים טובים מאוד אני מרגישה יותר רגועה ושלמה.
בת חן גזאי
קרא עוד
לא יודעת מאיפה להתחיל אבל עם כל הטכניקות שלמדתי,היועץ הפנימי היה בשבילי פנינה! ממש כך , למצוא את העצה הטובה ממני ,מהפנים. זו השאיפה הגדולה שלי שבהחלט התמששה וכמובן שתמיד יש מה ללומד. החלטות מפתח שהשתחררתי מהן וכבר לא מנהלות אותי ויש עוד כל כך הרבה שקשה לזכור. תודה לכם ! ,תמשיכו בעשייה שלכם 3>
אביטל וקנין
קרא עוד
תחילה אני רוצה להודות למדי המדהימה !!!! שבזכות הנעימות, המקצועיות, האינטיליגנציה והידיעות הנרחבות שלה, עברתי תהליך שהוא חוויה יוצאת דופן, מיוחדת ומעמיקה. מתנה לחיים ומקווה שגם לפרנסה:)). תודה !!!!!!
אבינועם תנעמי
קרא עוד
כפי שאמרתי נהנתי מכל דקה -לא פיספסתי אף שיעור.המון ידע אני אישית עובר תהליך מאוד עמוק כל כך הרבה תובנות שצריך זמן לעכל אותם ולכן אני כרגע עובד על עצמי לפני שאני חושב לפתוח קליניקה ." קורס משנה חיים" זה הזמן לומר תודה ענקית לאיילת המדהימה והקשובה והתותחית ...מאמין שבהמשך ניפגש.
שמי מרדכי
קרא עוד
הצלחתי ללמוד המון על האמונות והערכים שלי, מה באמת חשוב לי ומה מוביל אותי, הצלחתי לעזור לאחרים דרך שימוש בטכניקות המעמיקות לשינוי דפוסי חשיבה, הרגלים ואמונות מגבילות,
רבקה זהבי שווץ
קרא עוד
הצלחתי לפתור לא מעט קונפליקטים פנימיים ע"י חקירה פנימית של מה חשוב לי בחיים, דבר שהוביל אותי לתהליך של עשייה והבנת סיבת הדחיינות שאיפיינה אותי קודם. התחלתי הדרכת הורים , התחלתי לאמן במסגרת סטאז' וזו רק תחילת הדרך....
מיטל מסקוביץ
קרא עוד
הקורס הזה בחלט משנה חיים. לקחתי המון דברים משמעותיים לחיים. מעבר לעומק התהליכים שעברנו היתה לנו מנחה מדהימה. איילת כל כך קשובה לצרכים, מלאת ידע וסוחפת שלא רציתי לפססס שום שיעור. שמחה על הבחירה במכללת תוצאות.
רם אלוס
קרא עוד
עברתי עם הבת זוג שלי לבית שלא חלמתי שאגור בו ובמיוחד בגיל 22, הזוגיות שלי מדהימה , אני חי בבית שעד היום לא מעכל שאני גר בו ואני שמח על המקום שאני נמצא בו, שיניתם לי את החיים! הבחירה הכי טובה שעשיתי זה ללמוד את הדבר המטורף הזה שנקרא NLP
נסטיה לימונוב
קרא עוד
העברתי בשבועות האחרונים כמה תהליכי נל"פ על כמה מחבריי לכיתה והרגשתי סיפוק גדול מלעשות אותם ובאמת לעזור למונחים להגיע להחלטות ולהאמין על עצמם אמונות יותר מקדמות ומעצימות. אני מאושרת שיצא לי לחוות את הקורס הזה - ואני כבר מחכה להפוך את הידע שלי לעסק ולעזור לכמה שיותר אנשים מחוץ למסגרת הקורס.
אורלית בן שיה
קרא עוד
לפני פחות משנה אחי נפטר (שניהם בגיל צעיר) ולפני שבועיים אבי נפטר… ללא לימוד הnap אני לא הייתי מצליחה להתרומם מהכאב העצום. למדתי שמותר להביע כאב ככל שנדרש ולמדתי לייצר לו עוגנים ואני חזקה הרבה יותר בהשוואה לאבל הראשון על מות אחותי.
אתי מלכה
קרא עוד
בעקבות הקורס התחלתי ללבוש שמלות (שינוי אמונה מגיל צעיר שזה לא הולם אותי). הביטחון העצמי עלה. מביעה את דעתי ללא חשש
מיכל פרייליך
קרא עוד
למדתי המון על עצמי ועל האנשים סביבי השתנתי ונתתי לאנשים לעבור שינוי איתי ביחד דרך שאלות ודרך השינוי שלי תודה רבה על הכל .
ענת רובלביץ
קרא עוד
הצלחתי להשכיל ולהסתכל על מצבים בחיי היום יום מזוויות שונות. אני מצליחה להבין את הכוונה החיובית של הצד השני בקונפליקטים דבר אשר מאפשר לי לנהוג יותר בהבנה ובחמלה. עוד בדבר שאני מאמצת- את היועצים / האנשים עליהם אני סומכת אך בפועל כל התשובות נמצאות אצלי וכל העיצות יהיו יותר אקולוגיות עבורי מה שיעודד אותי לצאת לפעולה ומכאן הדרך לרוץ קדימה ולשקם דבר פרוסה בפני- בהצלחה. להתראות בהמשך
שרי מילר
קרא עוד
לשמחתי כמה אמונות שרש שניקשתי , החלטת מפתח אשר השמדתי, ובכל תרגיל ונושא שלמדנו, עם תירגולים שיפצתי ובה הסימפונות שלי התרחבו, האור והשמחה התחזקו. אני חשה רוגע ושלווה, עין טובה לכוונות חיוביות. אין מקום לשיפוטיות, שכל אחד ינחה את העולם האישי שלו ויאיר לאחרים. מה שאני רואה בחוץ, זה רמז למה שיש אצלי בפנים. ועוד ועוד. תודה שהייתם אבן דרך משמעותית חיובית וככ ערכית בחיים שלי. ונפיץ את הטוב הזה הלאה.
עמרי קינן
קרא עוד
"זיהוי על מוטיבציה שלילית, אצל מטופלת שהמוטיבציה שלה הייתה ""אני לא רוצה להיות כמו אימא שלי לילדים שלי"", זה נתן לה מוטיבציה להיות אחרת, אבל זה לא בגלל שהיא רצתה להיות אימא טובה יותר ילדים שלה (משהו חיובי), כמו שזה בגלל שממש היה חשוב לה לא להיות כמו אימא שלה. ניסינו לפרק את הכעס והטינה, להבין שהיא זה לא אימא שלה, למצוא נקודות שוני בין השתיים, ולחזק עבורה את המוטיבציה החיובית של למה להיות אימא טובה יותר לילדים שלה. "
דנה וקנין
קרא עוד
"ההצלחה שלי היא קודם כל אל מול עצמי בכך שאני מלאת כלים וידע איך לנהל ולהתנהל בחיים שלי וזאת מתנה ענקית הקורס הזה נתן לי המון בתקופה מאוד מאתגרת וקשה בחיים שלי והחוסן שלי הוא הרבה בזכות הקורס הזה וקורס פרקטישינר שעזר לי רבות אני מודה לכל הצוות של המכללה לגל לשחר ולמיכל המהממתתתתת שהייתה איתי באמת בשתי הקורסים ותמיד יהיה לה חלק אדיר בחיי תודה תודה תודה. ותודה לגל שייעץ לי ללכת לקורס היפנובירטינג לפני הלידה ה 3 שלי ועשיתי זאת וזאת הייתה אחת הלידות המדהימות שחוויתי ועל כך אני מודה לו מאוד:-)"
דביר טפלא
קרא עוד
קשה להשוות את רמת ההנחיה שלי לפני הקורס ואחרי. העברתי בזכות הידע שרכשתי אינספור תהליכים משמעותיים לאנשים, עזרתי להם בגמילה מסמים, התמודדות עם דיכאון, חרדה חברתית ועוד בעיות רבות. הפכתי לאדם שכולם רוצים את העצה שלו. למדתי לנהל את עצמי מבחינה רגשית באופן ענייני ופרקטי ולפתור אל מול עצמי כמעט כול בעיה רגשית שעולה. הבנתי שאימון אישי וטיפול זה היעוד שלי בחיים.
הדר לוז
קרא עוד
איזה כיף! גאה מאוד מאוד בעצמי שעברתי את התהליך כשאני לגמרי "בתוכו" - זו הייתה המטרה שלי - לחוות כל כולי את התהליך. אני גם בקורס קליניקל עכשיו. החיים שלי השתפרו מאוד, בעיקר הצורה בה אני חווה אותם ומתנהלת בתוכם. תודה רבה למירי המדהימה והאלופה. ולמנטורים המדהימים והכלכך משמעותיים בתהליך - אלעד ולילך.
גבריאלה לישע
קרא עוד
עברתי תהליך מיוחד של שינוי תפיסת עולם שינוי עבודה שינוי החינוך בבית שינוי במערכת היחסים עם בעלי אני עוזרת למשפחה שלי התמודד עם האובדן של אחי ממקום של הבנה ושיח פתוח מצאתי את הכוחות שבי לצאת ולהנחות א.נשים שעברו מקרים דומים לשלי אונס/אובדן/ והתקפי חרדה ברמה הפסיכיאטרית . והתווספתי כחייל לצבא הנלפ בעולם כשיש מלחמה בכל סדר גודל שהוא פנימית או חיצונית הצבא שלך הוא קו המגן שלך.
אלכסנדר אלישייב
קרא עוד
במהלך קורס הפרקטישנר שעברתי לפני כשנתיים עבר שינוי מדהים בכל תחומי החיים. בתקופה האחרונה שלא למדתי קורסי התפתחות אישית הרגשתי שאני קצת מתרחק ומזניח את ההתפתחות האישית שלי המאסטר החזיר אותי לטלם ואפילו הקפיץ כמה רמות מעל חזרתי חזרה למשקל של הפרקטישנר- 10 קילו פחות 🙂 ושפרתי את יחסי עם אישתי וגם את התפיסה שלי לגבי היחסים שלנו תודה רבה מכללת תוצאות!
הקודם
הבא