קורס NLP Practitioner

בהצעה מיוחדת לזמן מוגבל!

חבילת לימודים הכוללת:

אפשר ללמוד ב 3 דרכים:

לימודים פרונטלים

תיצרו קשרים וחוויות עם אנשים מדהימים בסביבה תומכת וכיפית במיוחד! סניפים: ת"א, חיפה, ירושלים, באר שבע, ראשון לציון בשעות אחר הצהריים או בוקר.

לימודי ZOOM

ללמוד בכיף בנוחות שלכם מהבית (או מכל מקום שתבחרו) יחד עם סיוון גנזי! ימי רביעי החל מהתאריך 25.5 בשעה 17:00

קורס דיגיטלי

בדיוק כמו ללמוד בכיתה עם מרצה רק בלי לצאת מהבית! הקלטנו וערכנו את הקורס הפרונטלי ברמה הגבוה ביותר והתאמנו אותו ללמידה עצמאית כדי לתת לכם את החוויה הכי מעשירה וטובה שיש!

הירשמו עכשיו ויועץ לימודים יחזור אליכם עם כל הפרטים על הקורס.

מה התלמידים שלנו מספרים

ZOOM

פרונטלי

בקורס ה-Practitioner תלמדו

איך להתמודד במהירות עם חרדה, כעס וכל רגש או התנהגות לא רצויים.

איך ליצור שינויים מהירים וכיצד לשמור עליהם יציבים לאורך זמן.

איך להיגמל מהרגלים מזיקים כמו עישון, אכילת יתר ועוד התמכרויות.

איך לזהות רגעי מפתח בעבר ולעבוד איתם כדי לשנות דפוסים מגבילים בהווה.

איך לקבל נקודות מבט חדשות על מצבי תקשורת תקועים.

איך בנויים תהליכי החשיבה שמניעים את הרגשות שלנו וכיצד לשנות אותם.

איך להתגבר על תגובות אוטומטיות שפוגעות בנו ובסביבה שלנו.

תוכנית הלימודים בקורס ה - NLP PRACTITIONER:

1

מבוא ל-N.L.P ויסודות הראפור:
מהו ה-NLP, איך הוא התחיל וכיצד הוא עובד. איך ליצור תחושת כימיה וחיבור באופן מיידי עם כל אדם שאנו פוגשים.

2

עמדות תפיסה וטיול עמדות:
כיצד לקבל נקודות מבט חדשות על מצבי תקשורת תקועים. איך לפתור קונפליקטים קשים בתקשורת ולהבין אנשים בצורה עמוקה יותר.

3

מודל וולט דיסני ומודל Outcome:
איך לעצב את המטרות שלנו בצורה מדויקת שתאפשר לנו בפועל להגשים אותן. טכניקת NLP לבניית תוכנית פעולה איכותית שנוכל להתמיד בה בוודאות.

4

הנחות היסוד של ה-NLP: 
מהי צורת החשיבה האפקטיבית שהייתה למצליחנים מהם נדגם ה-NLP. הטמעת 14 הנחות היסוד באופן שיאפשר לנו להתמודד עם אתגרים בצורה יעילה.

5

מודל התקשורת ומטה מודל:
איך אנשים קולטים את העולם החיצוני וכיצד בנויה החוויה האנושית הסובייקטיבית. איך לשאול את השאלה הנכונה בזמן הנכון כדי לעזור לאנשים לפרק בעיות ולחיות טוב יותר.

6

מערכות ייצוג תת-חושים (Sub Modalities):
מהם שלושת המערכות בהם אנשים שונים תופסים את העולם ומה היתרונות שלהן. כיצד המוח שלנו מקודד חוויות ואיך להשתמש בקוד כדי לייצר כל שינוי שנרצה.

7

עוגנים וניהול המצב הרגשי הרגעי:
איך לייצר כפתורי הפעלה לרגשות חיוביים על מנת שיהיו זמינים לנו בכל סיטואציה. איך למוטט טריגרים רגשיים שמפעילים אותנו בצורה לא רצויה.

8

אסטרטגיות:
כיצד בנויים תהליכי החשיבה שמניעים כל התנהגות ורגש בחיינו ואיך לשנות אותם. איך להתמודד במהירות עם חרדה, כעס וכל רגש או התנהגות לא רצויים.

9

רמות לוגיות:
נלמד מודל חשיבה מתקדם שמאפשר לצאת מכל תקיעות, כל פעם מחדש. ניצור חזון ברמות הלוגיות ונצרוב אותו באופן שיגרום לנו להגשים אותו.

10

מסגור מחדש ואקולוגיה:
מה הסיבה ששינוי לא מחזיק מעמד ואיך לאפשר לשינוי להצליח. נכיר מספר מסגרות אפקטיביות לתקשורת והשפעה עמוקה.

11

מודל הצרכים ואיחוי חלקים:
נבין ברמה העמוקה ביותר למה אנשים עושים את מה שהם עושים. נכיר את אחד השורשים לקונפליקטים פנימיים ונלמד לפתור אותם.

12

כוחות על:
נגלה אילו כוחות פנימיים מסתתרים בתוכנו ונלמד איך להשתמש בהן לטובתנו בכל מצב.

13

מבוא לאמונות ושימוש בקו זמן:
נבין לעומק מהן אמונות וכיצד הן מעצבות את חיינו לטוב ולרע. נלמד לזהות רגעי מפתח בעבר ולעבוד איתם כדי לשנות דפוסים מגבילים בהווה.

14

מבחן עיוני ומעשי:
תלמידי הקורסים שלנו מסיימים כשהם יודעים להפגין מיומנות ושליטה בכלי הNLP ברמה גבוהה.

15

חגיגת סיום וחלוקת תעודות:
נלמד את הדרך החזקה ביותר להיכנס למצב רגשי רצוי ועוצמתי ברגע שאנו נדרשים לכך. איך להיות שלם עם עצמי + הפתעה!

הירשמו עכשיו ויועץ לימודים יחזור אליכם עם כל הפרטים על הקורס.

למה דווקא עכשיו זה הזמן הטוב ביותר ללמוד NLP?

האם ידעת ש 97% מהאנשים חווים תחושות של פספוס, אכזבה ותסכול?

קשיים כלכליים שקשה מאוד להתגבר עליהם, מערכות יחסים חסרות תשוקה ומלאות ריבים, מצב בריאותי מלא בסטרס, לחץ וחרדות, ועבודה במקום שהם שונאים ולא אוהבים.
רוב האנשים מתפתים להאשים את העולם החיצוני - את המדינה, את הילדים, את בן הזוג, את ההורים ואת הבוס בעבודה בצרות שיש שיש להם בחיים, בזמן שהם מקווים בסתר שהדברים ישתנו באורך פלא.

אבל האמת היא

שלאיכות החיים שלנו אין שום קשר למדינה בה אנחנו חיים, לממשלה, לכמות הכסף שאנחנו מרוויחים ואפילו לא לסביבה הקרובה שלנו. אלו הן האמונות שלנו ותפיסות העולם שלנו שמשאירות אותנו כלואים ברמת הצלחה לא מספקת. ועד שלא נלמד לזהות את האמונות המגבילות האלו, לקטוע אותן ולשנות אותן אנחנו נמשיך לחוות תקיעות ותסכול למשך שארית חיינו.
שיטת ה-NLP הוכחה כשיטה היעילה ביותר לשבירת אמונות מגבילות ותכנות תת המודע, וכתוצאה מכך לחיות חיים מלאיי אושר, הישגיות, הגשמה ומימוש עצמי.
בשנים האחרונות, העברנו אותה ליותר מ-20,000 תלמידים שלנו בישראל, ומאות אלפי אנשים רבים בעולם למדו אותה.
השיטה הזו נבדקה. היא מוכחת. היא עובדת.
וכש- 97% מהאנשים מדווחים על אתגרים, קשיים, חששות ותסכולים - הזמן הטוב ביותר לעזור להם, להשפיע עליהם, ולשנות את איכות חייהם לטובה הוא עכשיו!

שיטת ה-NLP יכולה להיות נקודת המפנה שלך לעזור לעצמך (וגם לאחרים) לחיות את החיים שתמיד חלמת!

שאלות ותשובות

זו שאלה מצוינת! למעשה, המכללה שלנו כולה מבוססת על חלום – לעזור לכמה שיותר אנשים ולאפשר להם ולייצר שינוי משמעותי ומתמשך בחייהם. רק בשנה האחרונה למעלה מ- 23,000 אנשים שיפרו את איכות חייהם בזכות פרויקטים של המכללה בכל רחבי הארץ. אנחנו יודעים ששיטת ה-NLP תשפר משמעותית את איכות חייו של אדם שיבחר ללמוד אותה, ולכן החזון שלנו הוא להנגיש אותה לכל בית בישראל ובמחיר הנמוך ביותר שניתן!

בחרנו ללמד את הכלים החשובים ביותר שיש לשיטת ה-NLP להציע, בלי לבזבז זמן על תיאוריות מפוצצות ומבלי ללכת 'מסביב'. ההחלטה הזו הפכה את הקורס שלנו למדויק וקולע! החלטנו ללמד רק את הטכניקות שאנחנו יודעים בוודאות שעובדות ב-100% מבלי 'למרוח' או 'לעבות' את הקורס ע"י הוספת שיעורים פחות עוצמתיים וחוויתיים, מה שהופך את הקורס שלנו לחוויתי מאוד, פרקטי ומשנה חיים במינימום זמן. 

ובדיעבד? כש-45% מלקוחות המכללה הם הפניות מ'פה לאוזן', אז אנחנו יודעים שעשינו את ההחלטה הנכונה!

"אם היה לנו שקל אחד על כל פעם ששמענו את המשפט הזה, כבר היינו מליונרים…"

כמות אינסופית של בוגרים שלנו אמרו לנו בדיוק את אותו המשפט.
"אין סיכוי שאני אהיה מרוכזת במשך 4 שעות"
"אני מפחדת שלא אבין את החומר כי השיעור ארוך מידי"

מה שקורה בפועל? זה שהם לא מוכנים ללכת הביתה!

הקורס  בנוי כחוויה עוצמתית ולא כהרצאה באוניברסיטה. בכל שיעור תחוו הדגמות על הבמה, הטמעה ויישום של הטכניקות, ותהליכים קבוצתיים שישאירו אתכם פעורי פה.

"מה??? לא יכול להיות שכבר עברו 4 שעות!", "אני לא רוצה ללכת הביתה!", "ואוו הזמן בשיעור פשוט טס אני בשוק!" אלו משפטים שהמרצים שלנו שומעים על בסיס קבוע.

מהניסיון שלנו – השילוב של תהליך אישי, הדגמות על הבמה והטמעת המיומוניות בעצמכם מייצר חוויה שתגרום לכם להתבאס שהשיעור נגמר.

המרצים שלנו כולם הם בוגרי המכללה וברמת הסמכה של TRAINER NLP – שזו רמת ההסמכה הגבוה ביותר. לכולם ניסיון עמידה מול קהל של שנים וניסיון קליני עשיר כדי שיוכלו לתת לכם מענה לכל שאלה במהלך השיעור באופן המקצועי ביותר שניתן. אנחנו לא מתפשרים על איכות יחסי האנוש של המרצים שלנו, וזו הסיבה שהתלמידים שלנו מייצרים תוצאות מדהימות ועוברים תהליכיים עמוקים כבר במהלך הקורס ולא רק בסופו.

לפעמים קורה שלא מתחברים למרצה או לקבוצה, וזה לגמרי בסדר.

לשמחתנו הרבה, במכללה יש לנו עשרות קורסים שנפתחים בכל חודש. במידה ולא התחברת לקבוצה או למרצה, אנחנו נאפשר בשמחה רבה להחליף למועד קורס אחר עם קבוצה ומרצה שונים עד שתרגיש בנוח!

התשובה היא חד משמעית כן! למעשה, הבוגרים שלנו מחולקים ל-2 קבוצות מרכזיות:

הקבוצה הראשונה – אנשים שרוצים לרכוש מקצוע מבוקש בתחום האימון והטיפול, או, להוסיף עוד כלים לארגז הכלים הנוכחי שלהם. מאמנים, מטפלים, יועצים, מנחים, פסיכולוגים ועוד שהיו רוצים להפיק תוצאות טובות יותר ללקוחות שלהם.

הקבוצה השניה – אנשים שלא מעוניינים כלל לעסוק ב-NLP כמקצוע. הם נרשמו לקורס כדי לעבור תהליך אישי, כדי לשפר את מיומנויות התקשורת שלהם, כדי להעלות את הביטחון העצמי, להצליח להתמודד עם פחדים שמנהלים אותם, כדי לקטוע הרגלים מזיקים וכדי ולשפר את איכות חייהם!

כמו שאתם כבר יודעים, הקורס שלנו הוא ההפך המוחלט מקורס טכני, שבו אנחנו מעבירים לכם הרצאה ואז הולכים הביתה. בקורס שלנו אתם תעברו תהליך פנימי עמוק כך שבסופו לא רק שתצליחו להתגבר על האתגר הספציפי אותו רציתם לפתור, אלא גם תרכשו טכניקות וכלים בעזרתם תצלחו אתגרים נוספים שיש לכם בחייכם!

שאלה מעולה! אנחנו יכולים להגיד לכם שלא מעט תלמידים שלנו מגיעים אלינו לכתות כשיש להם ניסיון כלשהו בשיטת אימון \ טיפול.

בשורה התחתונה, מטרת העל של כל השיטות האלו היא לשפר את איכות חייו של האדם.

אנחנו כמכללה מתמחים בלימוד שיטת ה-NLP.

NLP (ניתוב לשוני פיזיולוגי) הוא תחום  הלקוח מהפסיכולוגיה, העוסק בחקר 

המצוינות ולמעשה מאפשר לנו להבין איך המוח פועל וכיצד ניתן להשפיע עליו. 

השיטה משלבת כלים פרקטיים, פשוטים וקלים ליישום, חלקם ברמה המודעת ורובם ברמה הלא מודעת (NLP מתמחה בשינוי דפוסים שנמצאים עמוק בתת המודע ונסתרים מהמודע).

המון בוגרים שלנו שהגיעו עם ידע בשיטות לימוד שונות, דאגו ליידע שהקורס נתן מענה מעל ומעבר לציפיות שהיו להם, ושהם קיבלו ערך רב! כמובן שרובם גם המשיכו איתנו לקורסי התמחות נוספים שהמכללה שלנו מציעה.

שאלה מעולה. אנחנו לא מאמינים בשיטת 'זבנג ושכחנו'. כל הבוגרים שלנו נהנים מתכני העשרה, ערביי לימוד, אירועי ענק, קורסים מקוונים, ועוד אינסוף של הרצאות והדרכות חינמיות ללא עלויות נוספות ולכמה זמן שירצו.

הבוגרים שלנו נהנים מ-4 שיעורי אונליין כל שבוע, בהם המרצים שלנו עולים לשידורי לייב ונותנים מענה לכל שאלה שיש להם.

הבוגרים שלנו יכולים להטמיע ולתרגל את החומרים שנלמדו בקורס בזכות קבוצות התרגול שיש להם בנוסף לשעות הלימוד בכתה.

בנוסף לכל אלו, הבוגרים שלנו נהנים מתמיכה נוספת של הדרכות העשרה בנושאים הכי מעניינים בעולם ה-NLP וההתפתחות האישית בכלל, כדי שיוכלו לשמור על קו ההתפתחות האישית שלהם לכמה זמן שיבחרו.

לסיכום, הליווי והתמיכה המקצועית והאישית של המכללה תלווה אתכם לכמה זמן שתרצו.

מי אנחנו

המטרה שלנו היא אחת - לגעת בחייהם של כמה שיותר אנשים ולאפשר להם לייצר שינוי משמעותי ומתמשך בחייהם כך שהם וקרוביהם יחיו חיים שהם אוהבים.

העשייה שלנו מתבססת על חלום: גל צחייק מייסד המכללה חלם להנגיש בסדנאות ובקורסים את תחום ה-NLP, תחום אשר שינה לו ולאלפי אנשים את החיים.

אנחנו עושים זאת על ידי הנגשת כלי ה-NLP במסגרת קורס מקצועי עם תעודה בינלאומית רשמית במחיר חסר תקדים שכל אדם יכול להרשות לעצמו.

אם יש נושאים בחייך שחשוב לך לשדרג בצורה משמעותית, אם יש לך רצון ללמוד כלים עוצמתיים עבור ההתפתחות האישית שלך, אם תמיד רצית ללמוד כיצד להשפיע ולעזור לאחרים אנו מזמינים אותך להצטרף למשפחה שלנו!

אנו נותנים את ה 110% למשתתפים שלנו ואצלנו זו לא רק סיסמה, אלא דרך עבודה שמתורגמת למעשים בכל יום מחדש!

הירשמו עכשיו ויועץ לימודים יחזור אליכם עם כל הפרטים על הקורס.