קורס NLP

בראשון לציון

לחיות חיים מאושרים עם חופש ומשמעות ולהשתייך לקבוצת אנשים איכותית,

בעזרת קורס NLP שיגלה לך:

איך לשלוט במחשבה ולשנות התנהגות, להעלות ביטחון עצמי ולהשפיע על אחרים!

התלמידים שלנו מספרים:

אם גם לך חשוב…

להעיף מהחיים שלך הרגלים מזיקים ולהחליף אותם בהרגלים מקדמים…

לדעת איך להגשים את המטרות שלך…

לרכוש מקצוע מבוקש בתחום האימון והטיפול…

להתמודד או לעזור לאחרים עם חרדה, לחצים, דחיינות ומשברים…

לגלות כיצד ליצור תקשורת איכותית עם תת המודע שלך…

להבין כיצד להתגבר על פחדים, אתגרים או כל דבר שמרחיק אותך מהצלחה…

אז עכשיו תורך להצטרף ל 23,709 בוגרים שכבר למדו NLP ועשו שינוי חיובי משמעותי בחיים שלהם!

הסמכה רשימית ובינלאומית מטעם הארגון העולמי HNLP

* מוכר על ידי איגוד ה-NLP הישראלי *

הירשמו עכשיו בטופס ויועץ לימודים יחזור אליכם:

חן זולקוב
קרא עוד
הקורס העניק לי את היכולת להתקרב לערך הכי חשוב שלי בסולם הערכים של צמיחה. מצחתי בכל מובן אפשרי. הפכתי לאדם שמח יותר (הגעתי לקורס הראשון עם עם הרבה עצב ופסימיות). אני מסוגלת לעזור לאנשים שבשעת משבר בעזרת זריזות לשון ומטה מודל. מסוגלת גם להכניס אנשים לטיפולים יותר מעמיקים ולדעת לבחור את הטיפול הנכון עבורם. יש אנשים שמספרים לי שהצליחו לעבור ינוי משמעותי בזכות ההתהליך שעברו אצליתודה.
גילה קורל
קרא עוד
הקורס הגיע לחיי בדיוק ברגע בו חיפשתי משמעות אמיתית לחיים שלי, מזה זמן רב שאני מרגישה שהיעוד שלי הוא טיפול, שיש לי יכול. להעניק מזור להרבה אנשים, שתוך די עזרה עבורם א י מרגישה הקלה. בנוסף ללימודי הnlp אני התחלתי לעבוד בליווי ילד על הרצף. דרך נוספת להעניק מהיכולות שלי. היה לי עונג ללמוד אתכם ומצפה להמשיך בדרך הזו.
שחר עטיה
קרא עוד
הקורס פתח בפניי אמונות וחלקים כואבים ולא פתורים שקיימים בי. למדתי להיות יותר חדה ולשים לב למסגרת של הדברים שנאמרים ופחות לתוכן. בעקבות הקורס קיבלתי את האומץ לנסות לעזור לאחרים בעקבות הידע שרכשתי. בהזדמנות זו, אני רוצה הוקיר תודה ענקית למרצה שלי, מירי מלמד, אין מילים שיוכלו לתאר את האישה המדהימה הזאת, אני מעריכה אוה והיא השראה מבחינתי.
סיון בונפד
קרא עוד
פתחתי קליניקה עוד ב פרקטישינר ואני נהנית מכל רגע ומרגישה שבכל פעם אני לומדת עוד ועוד ודברים יותר מתחברים ומסתדרים לי. תודה 😊
מירב לסט
קרא עוד
הקורס עזר לי להבין את עצמי לעומק, להבין אילו תהליכים חשובים אנחנו עוברים בחיינו ולהעלות אותם למודעות. טכניקות לטפל בחסמים, תקיעות, חוסר בהירות וכו'. נתן לי כלים לאימון וסיוע לאחר, הושטת יד ועזרה בהבנת תהליכים מורכבים וחשובים המשפיעים רבות על חיינו, להיות או לחדול. קורס מאוד משמעותי לחיים טובים יותר ומאושרים יותר.
מריה קופלניק
קרא עוד
במהלך הקורס זכיתי לשנות אמונות מגבילות, לשחרר טינה, להבין איך לתשאל טוב יותר אנשים סביבי ואיך להשפיע בעזרת דפוסי שפה על הסביבה שלי. נהנתי מכל רגע בקורס, כל שיעור הוא מלמד ומשנה את הגישה לחיים ואת ראיית העולם. קורס מאסטר הוא קורס הכרחי שמלמד כל אדם להכיר טוב יותר את עצמו ואת המשאבים הקיימים בו.
אילון אפיטץ
קרא עוד
הצלחתי ליצור חיבור חזק יותר, יציב יותר ועמוק יותר לסביבה שלי. הצלחתי לשפר את שאילת השאלות שלי בעזרת טכניקת המטה מודל, שאלות ענייניות, עמוקות, וחודרות. הרוגע שנוצר בי דרך הטיפול תוך כדי שיחה מבלי שהצד השני יבין שהוא לא עובר תהליך כזה או אחר... האמונות המגבילות שנעלמו להן לאט לאט באופן מודע לתהליך ושחרור האמונות האלה הביאו אותי למקום שאני נמצא בו היום!
אושר מסוארי
קרא עוד
התחלתי את הקורס עם אמונת שורש שאני לא מספיק טובה, אותה אמונה מנעה ממני להגיע לעוד מונחים חדשים. במהלך הקורס עבדתי על האמונה הזאת וכיום יש לי 7 מתאמנים בקליניקה 🙂
אורלי אלייב
קרא עוד
כל כך הרבה דברים טובים וכמה שינויים טובים כל כך מהר מאז שהתחלתי את הקורס, שאם אני מסתכל אחורה אני לא יכול לזהות את חיי או את עצמי. החיים שלי משתפרים כל כך שאין לי מילים לתאר
אדה סטאטה
קרא עוד
החיים שלי השתנו באופן דרמטי בחודש האחרון שכשאני מסתכל לאחור אני לא מזהה את זה וכולם שינויים טובים מאוד אני מרגישה יותר רגועה ושלמה.
בת חן גזאי
קרא עוד
לא יודעת מאיפה להתחיל אבל עם כל הטכניקות שלמדתי,היועץ הפנימי היה בשבילי פנינה! ממש כך , למצוא את העצה הטובה ממני ,מהפנים. זו השאיפה הגדולה שלי שבהחלט התמששה וכמובן שתמיד יש מה ללומד. החלטות מפתח שהשתחררתי מהן וכבר לא מנהלות אותי ויש עוד כל כך הרבה שקשה לזכור. תודה לכם ! ,תמשיכו בעשייה שלכם 3>
אביטל וקנין
קרא עוד
תחילה אני רוצה להודות למדי המדהימה !!!! שבזכות הנעימות, המקצועיות, האינטיליגנציה והידיעות הנרחבות שלה, עברתי תהליך שהוא חוויה יוצאת דופן, מיוחדת ומעמיקה. מתנה לחיים ומקווה שגם לפרנסה:)). תודה !!!!!!
אבינועם תנעמי
קרא עוד
כפי שאמרתי נהנתי מכל דקה -לא פיספסתי אף שיעור.המון ידע אני אישית עובר תהליך מאוד עמוק כל כך הרבה תובנות שצריך זמן לעכל אותם ולכן אני כרגע עובד על עצמי לפני שאני חושב לפתוח קליניקה ." קורס משנה חיים" זה הזמן לומר תודה ענקית לאיילת המדהימה והקשובה והתותחית ...מאמין שבהמשך ניפגש.
שמי מרדכי
קרא עוד
הצלחתי ללמוד המון על האמונות והערכים שלי, מה באמת חשוב לי ומה מוביל אותי, הצלחתי לעזור לאחרים דרך שימוש בטכניקות המעמיקות לשינוי דפוסי חשיבה, הרגלים ואמונות מגבילות,
רבקה זהבי שווץ
קרא עוד
הצלחתי לפתור לא מעט קונפליקטים פנימיים ע"י חקירה פנימית של מה חשוב לי בחיים, דבר שהוביל אותי לתהליך של עשייה והבנת סיבת הדחיינות שאיפיינה אותי קודם. התחלתי הדרכת הורים , התחלתי לאמן במסגרת סטאז' וזו רק תחילת הדרך....
מיטל מסקוביץ
קרא עוד
הקורס הזה בחלט משנה חיים. לקחתי המון דברים משמעותיים לחיים. מעבר לעומק התהליכים שעברנו היתה לנו מנחה מדהימה. איילת כל כך קשובה לצרכים, מלאת ידע וסוחפת שלא רציתי לפססס שום שיעור. שמחה על הבחירה במכללת תוצאות.
רם אלוס
קרא עוד
עברתי עם הבת זוג שלי לבית שלא חלמתי שאגור בו ובמיוחד בגיל 22, הזוגיות שלי מדהימה , אני חי בבית שעד היום לא מעכל שאני גר בו ואני שמח על המקום שאני נמצא בו, שיניתם לי את החיים! הבחירה הכי טובה שעשיתי זה ללמוד את הדבר המטורף הזה שנקרא NLP
נסטיה לימונוב
קרא עוד
העברתי בשבועות האחרונים כמה תהליכי נל"פ על כמה מחבריי לכיתה והרגשתי סיפוק גדול מלעשות אותם ובאמת לעזור למונחים להגיע להחלטות ולהאמין על עצמם אמונות יותר מקדמות ומעצימות. אני מאושרת שיצא לי לחוות את הקורס הזה - ואני כבר מחכה להפוך את הידע שלי לעסק ולעזור לכמה שיותר אנשים מחוץ למסגרת הקורס.
אורלית בן שיה
קרא עוד
לפני פחות משנה אחי נפטר (שניהם בגיל צעיר) ולפני שבועיים אבי נפטר… ללא לימוד הnap אני לא הייתי מצליחה להתרומם מהכאב העצום. למדתי שמותר להביע כאב ככל שנדרש ולמדתי לייצר לו עוגנים ואני חזקה הרבה יותר בהשוואה לאבל הראשון על מות אחותי.
אתי מלכה
קרא עוד
בעקבות הקורס התחלתי ללבוש שמלות (שינוי אמונה מגיל צעיר שזה לא הולם אותי). הביטחון העצמי עלה. מביעה את דעתי ללא חשש
מיכל פרייליך
קרא עוד
למדתי המון על עצמי ועל האנשים סביבי השתנתי ונתתי לאנשים לעבור שינוי איתי ביחד דרך שאלות ודרך השינוי שלי תודה רבה על הכל .
ענת רובלביץ
קרא עוד
הצלחתי להשכיל ולהסתכל על מצבים בחיי היום יום מזוויות שונות. אני מצליחה להבין את הכוונה החיובית של הצד השני בקונפליקטים דבר אשר מאפשר לי לנהוג יותר בהבנה ובחמלה. עוד בדבר שאני מאמצת- את היועצים / האנשים עליהם אני סומכת אך בפועל כל התשובות נמצאות אצלי וכל העיצות יהיו יותר אקולוגיות עבורי מה שיעודד אותי לצאת לפעולה ומכאן הדרך לרוץ קדימה ולשקם דבר פרוסה בפני- בהצלחה. להתראות בהמשך
נעה רזניק
קרא עוד
הקורס עזר לי מאוד בעיקר במובן של אופן החשיבה שלי. היום אני יודעת להסתכל על דברים שונה, יש לי נקודת מבט רחבה יותר וכלים רבים להתמודד עם כל מיני סיטואציות. בעזרת הכלים שלמדתי אני מצליחה לעזור גם לחברים וקרובים שלי ברמה השיחתית בלבד וזו הרגשה מדהימה גם לי וגם להם. בנוסף, עברתי תהליך אישי בעצמי, התקדמתי והצלחתי לצאת "מהבועה" של עצמי ולנוע לכיוון המטרות שלי, בפן של מערכת יחסים זוגית, מערכות יחסים עם ההורים וחברים, בקריירה אני עדיין קצת תקועה אבל ממשיכה לעשות עבודה על האמונות המגבילות והפחדים שלי. בקיצור מדהים 🙂
שרי מילר
קרא עוד
לשמחתי כמה אמונות שרש שניקשתי , החלטת מפתח אשר השמדתי, ובכל תרגיל ונושא שלמדנו, עם תירגולים שיפצתי ובה הסימפונות שלי התרחבו, האור והשמחה התחזקו. אני חשה רוגע ושלווה, עין טובה לכוונות חיוביות. אין מקום לשיפוטיות, שכל אחד ינחה את העולם האישי שלו ויאיר לאחרים. מה שאני רואה בחוץ, זה רמז למה שיש אצלי בפנים. ועוד ועוד. תודה שהייתם אבן דרך משמעותית חיובית וככ ערכית בחיים שלי. ונפיץ את הטוב הזה הלאה.
עמרי קינן
קרא עוד
"זיהוי על מוטיבציה שלילית, אצל מטופלת שהמוטיבציה שלה הייתה ""אני לא רוצה להיות כמו אימא שלי לילדים שלי"", זה נתן לה מוטיבציה להיות אחרת, אבל זה לא בגלל שהיא רצתה להיות אימא טובה יותר ילדים שלה (משהו חיובי), כמו שזה בגלל שממש היה חשוב לה לא להיות כמו אימא שלה. ניסינו לפרק את הכעס והטינה, להבין שהיא זה לא אימא שלה, למצוא נקודות שוני בין השתיים, ולחזק עבורה את המוטיבציה החיובית של למה להיות אימא טובה יותר לילדים שלה. "
דנה וקנין
קרא עוד
"ההצלחה שלי היא קודם כל אל מול עצמי בכך שאני מלאת כלים וידע איך לנהל ולהתנהל בחיים שלי וזאת מתנה ענקית הקורס הזה נתן לי המון בתקופה מאוד מאתגרת וקשה בחיים שלי והחוסן שלי הוא הרבה בזכות הקורס הזה וקורס פרקטישינר שעזר לי רבות אני מודה לכל הצוות של המכללה לגל לשחר ולמיכל המהממתתתתת שהייתה איתי באמת בשתי הקורסים ותמיד יהיה לה חלק אדיר בחיי תודה תודה תודה. ותודה לגל שייעץ לי ללכת לקורס היפנובירטינג לפני הלידה ה 3 שלי ועשיתי זאת וזאת הייתה אחת הלידות המדהימות שחוויתי ועל כך אני מודה לו מאוד:-)"
דביר טפלא
קרא עוד
קשה להשוות את רמת ההנחיה שלי לפני הקורס ואחרי. העברתי בזכות הידע שרכשתי אינספור תהליכים משמעותיים לאנשים, עזרתי להם בגמילה מסמים, התמודדות עם דיכאון, חרדה חברתית ועוד בעיות רבות. הפכתי לאדם שכולם רוצים את העצה שלו. למדתי לנהל את עצמי מבחינה רגשית באופן ענייני ופרקטי ולפתור אל מול עצמי כמעט כול בעיה רגשית שעולה. הבנתי שאימון אישי וטיפול זה היעוד שלי בחיים.
ורדית בן הר
קרא עוד
עברתי תהליך ריפוי אישי מדהים , הייתי במקום מאוד נמוך וחוויתי חוויה לא נעימה ,מצב הנפשי התדרדר חיפשתי מזור מישהו שיעזור לי להוציא את עצמי מהמקום הזה , נרשמתי ללימודים ולאט לאט עם הכלים שקיבלתי הן בפרקטישנייר והן במאסטר אני יודעת איך להתמודד עם מצבים, רגשותשעולים ואפילו על הסביבה בין עם המשפחה, בין עם חברים, בעבודה , אני אדם שונה מאוד .מאז תחילת הלימודים , העבודה העצמית אף לא נגמרת וכל פעם אני לומדת עוד משהו חדש על עצמי , ואמרתי שאם אני יכולה לעבור כזה תהליך למה לא לעזור לאנשים אחרים מהמקום הכי נמוך שהייתי ולהתעצמם ממנו ולגדול ע"י לימוד שיניוי חשיבה אסטרטגיה, להקשיב לפנימיות , גיליתי עולם מופלא .
הדר לוז
קרא עוד
איזה כיף! גאה מאוד מאוד בעצמי שעברתי את התהליך כשאני לגמרי "בתוכו" - זו הייתה המטרה שלי - לחוות כל כולי את התהליך. אני גם בקורס קליניקל עכשיו. החיים שלי השתפרו מאוד, בעיקר הצורה בה אני חווה אותם ומתנהלת בתוכם. תודה רבה למירי המדהימה והאלופה. ולמנטורים המדהימים והכלכך משמעותיים בתהליך - אלעד ולילך.
מרים גיגי
קרא עוד
תהליך הNLP שלי מדהים! בזכות הכלים המדהימים שקיבלתי משני הקורסים אני ירדתי 14 קילו, יכולת התקשורת שלי בעבודה עם צוות הסייעות שלי השתפר לטובה, הקשר שלי עם בעלי התעצם רבות. והיום אני יותר מחוברת למשאבים שלי, אני עם ביטחון עצמי, מאושרת יותר ,נפגעת פחות ולוקחת את הדברים יותר בקלות. אחרי שאמרו לי שאני ניכשלתי במבחן החלטתי שאני לא לוקחת את זה לרמת ההתנהגות ולא לרמת הזהות! זה שנכשלתי במבחן לא אומר שאני מאסטרית חלשה אלא שניכשלתי ואפשר להתנסות שוב! וזה מבחינתי הניצחון הכי גדול שלי.
גבריאלה לישע
קרא עוד
עברתי תהליך מיוחד של שינוי תפיסת עולם שינוי עבודה שינוי החינוך בבית שינוי במערכת היחסים עם בעלי אני עוזרת למשפחה שלי התמודד עם האובדן של אחי ממקום של הבנה ושיח פתוח מצאתי את הכוחות שבי לצאת ולהנחות א.נשים שעברו מקרים דומים לשלי אונס/אובדן/ והתקפי חרדה ברמה הפסיכיאטרית . והתווספתי כחייל לצבא הנלפ בעולם כשיש מלחמה בכל סדר גודל שהוא פנימית או חיצונית הצבא שלך הוא קו המגן שלך.
אלכסנדר אלישייב
קרא עוד
במהלך קורס הפרקטישנר שעברתי לפני כשנתיים עבר שינוי מדהים בכל תחומי החיים. בתקופה האחרונה שלא למדתי קורסי התפתחות אישית הרגשתי שאני קצת מתרחק ומזניח את ההתפתחות האישית שלי המאסטר החזיר אותי לטלם ואפילו הקפיץ כמה רמות מעל חזרתי חזרה למשקל של הפרקטישנר- 10 קילו פחות 🙂 ושפרתי את יחסי עם אישתי וגם את התפיסה שלי לגבי היחסים שלנו תודה רבה מכללת תוצאות!
הקודם
הבא

למה כמעט כל מי שלומד NLP בישראל בוחר במכללת תוצאות?

ליווי קבוצתי

כי הם מבינים את החשיבות של ליווי יד ביד להשגת המטרות שלהם!

מרצים מובילים בתחום

כי הם מתאהבים בשניות במרצים הטובים ביותר שנבחרו בפינצטה ובקפדנות!

שיעורי העשרה​

כי הם נהנים משיעורי העשרה על בסיס שבועי גם מעבר לשעות הלימודים בכיתה!

מעטפת הלימודים

כי הם בהלם מוחלט ממעטפת הלימודים האיכותית המקצועית והתומכת!

תהליך אישי ועמוק

כי הם מעוניינים לעבור תהליך אישי ועמוק במקום רק לימוד חומר עיוני!

משדרגים ומשפרים

כי אנחנו מחדשים, משדרגים ומשפרים את התכנים שלנו כל הזמן!

התלמידים שלנו מגיעים לתוצאות טובות יותר:​

בזכות מעטפת הלימודים המקצועית והתומכת ביותר בישראל שכוללת.

מפגשי תרגול וליווי צמודים

כל תלמידי המכללה מוזמנים להשתתף בערבי תרגול אקסקלוסיביים בזום, לתלמידים ובוגרים בלבד, במסגרתם המרצים המדהימים שלנו יעזרו לכם להטמיע וליישם את מה שלמדתם בקורס. חשוב לנו להעניק לכם תמיכה מקצועית, אישית ועסקית עד להשגת המטרות שלכם ולכן מספר ערבי הלימודי הוא בלתי מוגבל!

מנטורים מקצועיים

לאורך הקורס ילוו את הכיתה מנטוריפם. תפקיד המנטור ללוות את הכיתה לאורך כל הקורס, הן ברמה הרגשית, המקצועית, והאישית. המנטורים עברו הכשרות מעמיקות וממשיכים לעבור השתלמויות שבועיות כדי לוודא שתקבל את מערך התמיכה המקצועי והאיכותי ביותר שיש!

הצטרפות לקהילה

הצטרפות לקבוצה איכותית בפייסבוק ובוואטסאפ של המכללה, שתספק מענה מקצועי, איכותי ואכפתי לכל השאלות שלכם. בנוסף, תהנו משיעורי 'לייב' איכותיים כל שבוע על נושאים שונים מצוות המרצים המדהים שלנו!

לימודי NLP 24\7

כל הקורס מצולם ומוקלט ופתוח לכם לצפייה ישירה בכל זמן ובכל רגע שתבחרו. ככה תוכלו לחזור על החומר, להעמיק את ההבנה שלכם, וליהנות מנוחות ונגישות מקסימאלית – ולכל החיים. בוגרים רבים מספרים לנו שהם נהנים לחזור לעיתים על שיעורים בקורס גם שנים אחרי שקיבלו את תעודת ההסמכה שלהם וכי אתר הקורס ממשיך להיות חלק בלתי נפרד מתהליך ההתפתחות האישית שלהם.

ספר הקורס המקצועי ביותר בישראל

כשכתבנו את הספר לפני 6 שנים הוא היה פשוט מעולה, אבל אחרי שהקשבנו לאלפי תלמידים והמשכנו לשאול אותם, ״מה עוד אפשר לשפר?״ והוספנו עוד דוגמאות, עוד תרגילים ועוד חומר העשרה וכל הנקודות שיהפכו אתכם לNLPיסטים מעולים נמצאות כבר בפנים ולכן אין לנו ספק שהספר הזה הוא ברמה הגבוהה ביותר שיש – הכל בצורה מסודרת, ברורה, נוחה וקלה לשימוש.

הזדמנות לפתח קריירה חדשה ויציבה במכללת תוצאות!

מצטייני הקורסים משתלבים במשפחה שלנו במגוון תפקידים

שילוב כמאמן

אנחנו מקבלים עשרות פניות ביום מאנשים שמעוניינים לעבור תהליכי NLP אישיים במפגשי אחד על אחד. 

המצטיינים של הקורס יצטרפו לפרויקט 'הקליניקה של תוצאות' ושם תהנו מהפניות חמות של אנשים שמעוניינים לעבור איתכם תהליכי אחד על אחד בקליניקות שלכם.

שילוב כמרצה

חלק גדול מכם ירצו להעביר את שיטת ה-NLP הלאה, וירצו לעמוד מול קהלים גדולים ולעשות מזה קריירה. 

למכללה יש עשרות רבות של קורסים שנפתחים בכל חודש בכל רחביי הארץ, ואנחנו נשמח שתקחו חלק מהחזון שלנו בהפצת הבשורה! 

המצטיינים יקבלו אפשרות לעמוד על במות גדולות, ולהעביר את שיטת ה-NLP למאות ואפילו אלפי אנשים בישראל!

שילוב בצוות

מאסטרים ב-NLP הם מאסטרים בתקשורת וביצירת תוצאות לכן, לרוב המוחלט של התפקידים במכללה אנחנו מגייסים אך ורק בוגרים שלנו. 

לבוגרים בולטים תהיה אפשרות להשתלב במגוון רחב של תפקידים בעולמות המכירה, שיווק, הדרכה, אקדמיה או ניהול במכללה או באחת החברות הנוספות שבבעלותה. 

נכון להיום ארבעה מתוך ארבעת הסמנכ״לים במכללה הם בוגרים שלנו וחלקם סיימו את הלימודים ממש לאחרונה.

כשאתם נרשמים עכשיו תקבלו גם את הבונוסים האלו:

סמינר טראנס והשפעה לא מודעת.

תלמדו איך להעביר תהליכי טראנס עמוקים בצורה בטוחה ולהשפיע בצורה תת הכרתית ומבוקרת על מונחים בקליניקה מה שיעזור להם ליצור שינוי משמעותי בחיים.

שווי הסמינר: ₪1000 אתם מקבלים אותו בחינם!

2 קורסים דיגיטלים לבחירה.

בהצטרפות לקורס NLP תקבלו גם קורסים לצפייה מכל מקום, בכל זמן ולכל החיים!

שווי הקורסים: ₪780 אתם מקבלים אותם בחינם!

צפו עכשיו בחוויה שמחכה לכם:

הירשמו עכשיו בטופס ויועץ לימודים יחזור אליכם:

בקורס תלמדו:

להתמודד במהירות עם חרדה, כעס וכל רגש או התנהגות לא רצויים.

איך ליצור שינויים מהירים וכיצד לשמור עליהם יציבים לאורך זמן.

איך להיגמל מהרגלים מזיקים כמו דחיינות, אכילת יתר ועוד התמכרויות.

איך להתגבר על תגובות אוטומטיות שפוגעות בנו ובסביבה שלנו.

איך לזהות רגעי מפתח בעבר ולעבוד איתם כדי לשנות דפוסים מגבילים בהווה.

איך לקבל נקודות מבט חדשות על מצבי תקשורת תקועים.

איך בנויים תהליכי החשיבה שמניעים את הרגשות שלנו וכיצד לשנות אותם.

סילבוס:

1

מבוא ל-N.L.P ויסודות הראפור:
מהו ה-NLP, איך הוא התחיל וכיצד הוא עובד. איך ליצור תחושת כימיה וחיבור באופן מיידי עם כל אדם שאנו פוגשים.

2

עמדות תפיסה וטיול עמדות:
כיצד לקבל נקודות מבט חדשות על מצבי תקשורת תקועים. איך לפתור קונפליקטים קשים בתקשורת ולהבין אנשים בצורה עמוקה יותר.

3

מודל וולט דיסני ומודל Outcome:
איך לעצב את המטרות שלנו בצורה מדויקת שתאפשר לנו בפועל להגשים אותן. טכניקת NLP לבניית תוכנית פעולה איכותית שנוכל להתמיד בה בוודאות.

4

הנחות היסוד של ה-NLP: 
מהי צורת החשיבה האפקטיבית שהייתה למצליחנים מהם נדגם ה-NLP. הטמעת 14 הנחות היסוד באופן שיאפשר לנו להתמודד עם אתגרים בצורה יעילה.

5

מודל התקשורת ומטה מודל:
איך אנשים קולטים את העולם החיצוני וכיצד בנויה החוויה האנושית הסובייקטיבית. איך לשאול את השאלה הנכונה בזמן הנכון כדי לעזור לאנשים לפרק בעיות ולחיות טוב יותר.

6

מערכות ייצוג תת-חושים (Sub Modalities):
מהם שלושת המערכות בהם אנשים שונים תופסים את העולם ומה היתרונות שלהן. כיצד המוח שלנו מקודד חוויות ואיך להשתמש בקוד כדי לייצר כל שינוי שנרצה.

7

עוגנים וניהול המצב הרגשי הרגעי:
איך לייצר כפתורי הפעלה לרגשות חיוביים על מנת שיהיו זמינים לנו בכל סיטואציה. איך למוטט טריגרים רגשיים שמפעילים אותנו בצורה לא רצויה.

8

אסטרטגיות:
כיצד בנויים תהליכי החשיבה שמניעים כל התנהגות ורגש בחיינו ואיך לשנות אותם. איך להתמודד במהירות עם חרדה, כעס וכל רגש או התנהגות לא רצויים.

9

רמות לוגיות:
נלמד מודל חשיבה מתקדם שמאפשר לצאת מכל תקיעות, כל פעם מחדש. ניצור חזון ברמות הלוגיות ונצרוב אותו באופן שיגרום לנו להגשים אותו.

10

מסגור מחדש ואקולוגיה:
מה הסיבה ששינוי לא מחזיק מעמד ואיך לאפשר לשינוי להצליח. נכיר מספר מסגרות אפקטיביות לתקשורת והשפעה עמוקה.

11

מודל הצרכים ואיחוי חלקים:
נבין ברמה העמוקה ביותר למה אנשים עושים את מה שהם עושים. נכיר את אחד השורשים לקונפליקטים פנימיים ונלמד לפתור אותם.

12

כוחות על:
נגלה אילו כוחות פנימיים מסתתרים בתוכנו ונלמד איך להשתמש בהן לטובתנו בכל מצב.

13

מבוא לאמונות ושימוש בקו זמן:
נבין לעומק מהן אמונות וכיצד הן מעצבות את חיינו לטוב ולרע. נלמד לזהות רגעי מפתח בעבר ולעבוד איתם כדי לשנות דפוסים מגבילים בהווה.

14

מבחן עיוני ומעשי:
תלמידי הקורסים שלנו מסיימים כשהם יודעים להפגין מיומנות ושליטה בכלי הNLP ברמה גבוהה.

15

חגיגת סיום וחלוקת תעודות:
נלמד את הדרך החזקה ביותר להיכנס למצב רגשי רצוי ועוצמתי ברגע שאנו נדרשים לכך. איך להיות שלם עם עצמי + הפתעה!

הבוגרים שלנו יודעים לטפל במגוון רחב של אתגרים ולהוביל אנשים להצלחות פורצות דרך!

הנה חלק מהבוגרים שיש להם קליניקות מצליחות:

עדי כהן - NLP Master & Trainer

עדי מאמנת אנשים ועוזרת להם להתמודד עם משברים שונים בחיים.

הדר לוז - NLP Master & Trainer

הדר מלווה נשים לחיים בלי חרדה, פחדים ומחשבות לא-טובות.

חן הדר- NLP Master & Trainer

חן מלווה אנשים לפריצות דרך ועוזר להם להתמודד עם חרדות, לחצים ופחדים.

מיטל קוסטיקה NLP Master & Trainer

מיטל בעלת 2 קליניקות מצליחות, היא עוזרת לאנשים להגיע לפריצות דרך ולעקוף חסמים אישיים.

דפנה מלכיאלי - NLP Master & Trainer

דפנה מטפלת ב-OCD ועוזרת להורים וילדים לחיות בצורה שלווה ושקטה יותר.

לילך אוקנין - NLP Master & Trainer

לילך היא יועצת לזוגיות ולמיניות מרצה, מלווה אישית, הוליסטית מנטלית לתשוקה לחיים.

הירשמו עכשיו בטופס ויועץ לימודים יחזור אליכם:

אז מהי ההשקעה שלכם?

החזון של המכללה שלנו הוא להנגיש את השיטה לכל בית בישראל וממש לשנות את השיח במדינה, עם מעל ל-20,000 בוגרים ואלפי שיעורים בכל רחבי הארץ אנחנו גם יודעים שאנחנו בדרך הנכונה להגשים את החזון הזה.

זו גם בדיוק הסיבה שהחלטנו לאפשר לכל מי שירצה ללמוד את השיטה בדרך המקיפה, המקצועית והאיכותית ביותר לעשות זאת בהשקעה נוחה ומשתלמת.

ולכן...

ההשקעה שלכם בקורס לא תהיה 9,000 – 12,900 שקלים (שאלו המחירים היום בשוק).

החלטנו שההשקעה שלכם בקורס NLP Practitioner במכללת תוצאות תהיה.

5,380 ש"ח - 22% הנחה במקום: 6,840 ש"ח

מהתקשורת:

בין לקוחותינו:

כמה מהסיפורים שמתרחשים כל יום:

בזכות שיטת הלימוד התלמידים שלנו מצליחים ליישם את הידע כבר מהיום הראשון לקורס.

הירשמו עכשיו בטופס ויועץ לימודים יחזור אליכם:

שאלות תשובות

זו שאלה מצוינת! למעשה, המכללה שלנו כולה מבוססת על חלום – לעזור לכמה שיותר אנשים ולאפשר להם ולייצר שינוי משמעותי ומתמשך בחייהם. רק בשנה האחרונה למעלה מ- 23,000 אנשים שיפרו את איכות חייהם בזכות פרויקטים של המכללה בכל רחבי הארץ. אנחנו יודעים ששיטת ה-NLP תשפר משמעותית את איכות חייו של אדם שיבחר ללמוד אותה, ולכן החזון שלנו הוא להנגיש אותה לכל בית בישראל ובמחיר הנמוך ביותר שניתן!

בחרנו ללמד את הכלים החשובים ביותר שיש לשיטת ה-NLP להציע, בלי לבזבז זמן על תיאוריות מפוצצות ומבלי ללכת 'מסביב'. ההחלטה הזו הפכה את הקורס שלנו למדויק וקולע! החלטנו ללמד רק את הטכניקות שאנחנו יודעים בוודאות שעובדות ב-100% מבלי 'למרוח' או 'לעבות' את הקורס ע"י הוספת שיעורים פחות עוצמתיים וחוויתיים, מה שהופך את הקורס שלנו לחוויתי מאוד, פרקטי ומשנה חיים במינימום זמן. 

ובדיעבד? כש-45% מלקוחות המכללה הם הפניות מ'פה לאוזן', אז אנחנו יודעים שעשינו את ההחלטה הנכונה!

"אם היה לנו שקל אחד על כל פעם ששמענו את המשפט הזה, כבר היינו מליונרים…"

כמות אינסופית של בוגרים שלנו אמרו לנו בדיוק את אותו המשפט.
"אין סיכוי שאני אהיה מרוכזת במשך 4 שעות"
"אני מפחדת שלא אבין את החומר כי השיעור ארוך מידי"

מה שקורה בפועל? זה שהם לא מוכנים ללכת הביתה!

הקורס  בנוי כחוויה עוצמתית ולא כהרצאה באוניברסיטה. בכל שיעור תחוו הדגמות על הבמה, הטמעה ויישום של הטכניקות, ותהליכים קבוצתיים שישאירו אתכם פעורי פה.

"מה??? לא יכול להיות שכבר עברו 4 שעות!", "אני לא רוצה ללכת הביתה!", "ואוו הזמן בשיעור פשוט טס אני בשוק!" אלו משפטים שהמרצים שלנו שומעים על בסיס קבוע.

מהניסיון שלנו – השילוב של תהליך אישי, הדגמות על הבמה והטמעת המיומוניות בעצמכם מייצר חוויה שתגרום לכם להתבאס שהשיעור נגמר.

המרצים שלנו כולם הם בוגרי המכללה וברמת הסמכה של TRAINER NLP – שזו רמת ההסמכה הגבוה ביותר. לכולם ניסיון עמידה מול קהל של שנים וניסיון קליני עשיר כדי שיוכלו לתת לכם מענה לכל שאלה במהלך השיעור באופן המקצועי ביותר שניתן. אנחנו לא מתפשרים על איכות יחסי האנוש של המרצים שלנו, וזו הסיבה שהתלמידים שלנו מייצרים תוצאות מדהימות ועוברים תהליכיים עמוקים כבר במהלך הקורס ולא רק בסופו.

לפעמים קורה שלא מתחברים למרצה או לקבוצה, וזה לגמרי בסדר.

לשמחתנו הרבה, במכללה יש לנו עשרות קורסים שנפתחים בכל חודש. במידה ולא התחברת לקבוצה או למרצה, אנחנו נאפשר בשמחה רבה להחליף למועד קורס אחר עם קבוצה ומרצה שונים עד שתרגיש בנוח!

התשובה היא חד משמעית כן! למעשה, הבוגרים שלנו מחולקים ל-2 קבוצות מרכזיות:

הקבוצה הראשונה – אנשים שרוצים לרכוש מקצוע מבוקש בתחום האימון והטיפול, או, להוסיף עוד כלים לארגז הכלים הנוכחי שלהם. מאמנים, מטפלים, יועצים, מנחים, פסיכולוגים ועוד שהיו רוצים להפיק תוצאות טובות יותר ללקוחות שלהם.

הקבוצה השניה – אנשים שלא מעוניינים כלל לעסוק ב-NLP כמקצוע. הם נרשמו לקורס כדי לעבור תהליך אישי, כדי לשפר את מיומנויות התקשורת שלהם, כדי להעלות את הביטחון העצמי, להצליח להתמודד עם פחדים שמנהלים אותם, כדי לקטוע הרגלים מזיקים וכדי ולשפר את איכות חייהם!

כמו שאתם כבר יודעים, הקורס שלנו הוא ההפך המוחלט מקורס טכני, שבו אנחנו מעבירים לכם הרצאה ואז הולכים הביתה. בקורס שלנו אתם תעברו תהליך פנימי עמוק כך שבסופו לא רק שתצליחו להתגבר על האתגר הספציפי אותו רציתם לפתור, אלא גם תרכשו טכניקות וכלים בעזרתם תצלחו אתגרים נוספים שיש לכם בחייכם!

שאלה מעולה! אנחנו יכולים להגיד לכם שלא מעט תלמידים שלנו מגיעים אלינו לכתות כשיש להם ניסיון כלשהו בשיטת אימון \ טיפול.

בשורה התחתונה, מטרת העל של כל השיטות האלו היא לשפר את איכות חייו של האדם.

אנחנו כמכללה מתמחים בלימוד שיטת ה-NLP.

NLP (ניתוב לשוני פיזיולוגי) הוא תחום  הלקוח מהפסיכולוגיה, העוסק בחקר 

המצוינות ולמעשה מאפשר לנו להבין איך המוח פועל וכיצד ניתן להשפיע עליו. 

השיטה משלבת כלים פרקטיים, פשוטים וקלים ליישום, חלקם ברמה המודעת ורובם ברמה הלא מודעת (NLP מתמחה בשינוי דפוסים שנמצאים עמוק בתת המודע ונסתרים מהמודע).

המון בוגרים שלנו שהגיעו עם ידע בשיטות לימוד שונות, דאגו ליידע שהקורס נתן מענה מעל ומעבר לציפיות שהיו להם, ושהם קיבלו ערך רב! כמובן שרובם גם המשיכו איתנו לקורסי התמחות נוספים שהמכללה שלנו מציעה.

שאלה מעולה. אנחנו לא מאמינים בשיטת 'זבנג ושכחנו'. כל הבוגרים שלנו נהנים מתכני העשרה, ערביי לימוד, אירועי ענק, קורסים מקוונים, ועוד אינסוף של הרצאות והדרכות חינמיות ללא עלויות נוספות ולכמה זמן שירצו.

הבוגרים שלנו נהנים מ-4 שיעורי אונליין כל שבוע, בהם המרצים שלנו עולים לשידורי לייב ונותנים מענה לכל שאלה שיש להם.

הבוגרים שלנו יכולים להטמיע ולתרגל את החומרים שנלמדו בקורס בזכות קבוצות התרגול שיש להם בנוסף לשעות הלימוד בכתה.

בנוסף לכל אלו, הבוגרים שלנו נהנים מתמיכה נוספת של הדרכות העשרה בנושאים הכי מעניינים בעולם ה-NLP וההתפתחות האישית בכלל, כדי שיוכלו לשמור על קו ההתפתחות האישית שלהם לכמה זמן שיבחרו.

לסיכום, הליווי והתמיכה המקצועית והאישית של המכללה תלווה אתכם לכמה זמן שתרצו.

מי אנחנו

המטרה שלנו היא אחת - לגעת בחייהם של כמה שיותר אנשים ולאפשר להם לייצר שינוי משמעותי ומתמשך בחייהם כך שהם וקרוביהם יחיו חיים שהם אוהבים.

העשייה שלנו מתבססת על חלום: גל צחייק מייסד המכללה חלם להנגיש בסדנאות ובקורסים את תחום ה-NLP, תחום אשר שינה לו ולאלפי אנשים את החיים.

אנחנו עושים זאת על ידי הנגשת כלי ה-NLP במסגרת קורס מקצועי עם תעודה בינלאומית רשמית במחיר חסר תקדים שכל אדם יכול להרשות לעצמו.

אם יש נושאים בחייך שחשוב לך לשדרג בצורה משמעותית, אם יש לך רצון ללמוד כלים עוצמתיים עבור ההתפתחות האישית שלך, אם תמיד רצית ללמוד כיצד להשפיע ולעזור לאחרים אנו מזמינים אותך להצטרף למשפחה שלנו!

אנו נותנים את ה 110% למשתתפים שלנו ואצלנו זו לא רק סיסמה, אלא דרך עבודה שמתורגמת למעשים בכל יום מחדש!

הביקורות עלינו:

הירשמו עכשיו בטופס ויועץ לימודים יחזור אליכם:

למה דווקא עכשיו זה הזמן הטוב ביותר ללמוד NLP?

האם ידעת ש 97% מהאנשים חווים תחושות של פספוס, אכזבה ותסכול?

קשיים כלכליים שקשה מאוד להתגבר עליהם, מערכות יחסים חסרות תשוקה ומלאות ריבים, מצב בריאותי מלא בסטרס, לחץ וחרדות, ועבודה במקום שהם שונאים ולא אוהבים.
רוב האנשים מתפתים להאשים את העולם החיצוני - את המדינה, את הילדים, את בן הזוג, את ההורים ואת הבוס בעבודה בצרות שיש שיש להם בחיים, בזמן שהם מקווים בסתר שהדברים ישתנו באורך פלא.

אבל האמת היא

שלאיכות החיים שלנו אין שום קשר למדינה בה אנחנו חיים, לממשלה, לכמות הכסף שאנחנו מרוויחים ואפילו לא לסביבה הקרובה שלנו. אלו הן האמונות שלנו ותפיסות העולם שלנו שמשאירות אותנו כלואים ברמת הצלחה לא מספקת. ועד שלא נלמד לזהות את האמונות המגבילות האלו, לקטוע אותן ולשנות אותן אנחנו נמשיך לחוות תקיעות ותסכול למשך שארית חיינו.
שיטת ה-NLP הוכחה כשיטה היעילה ביותר לשבירת אמונות מגבילות ותכנות תת המודע, וכתוצאה מכך לחיות חיים מלאיי אושר, הישגיות, הגשמה ומימוש עצמי.
בשנים האחרונות, העברנו אותה ליותר מ-20,000 תלמידים שלנו בישראל, ומאות אלפי אנשים רבים בעולם למדו אותה.
השיטה הזו נבדקה. היא מוכחת. היא עובדת.
וכש- 97% מהאנשים מדווחים על אתגרים, קשיים, חששות ותסכולים - הזמן הטוב ביותר לעזור להם, להשפיע עליהם, ולשנות את איכות חייהם לטובה הוא עכשיו!
אם גם אתם רוצים ללמוד קורס NLP שיקנה לכם כלים שלא תוכלו לקבל בשום מקום אחר, הגעתם למקום הנכון!

שיטת ה-NLP יכולה להיות נקודת המפנה שלך לעזור לעצמך (וגם לאחרים) לחיות את החיים שתמיד חלמת!

הירשמו עכשיו בטופס ויועץ לימודים יחזור אליכם: