מבצע לשנה
(הרבה יותר) טובה!

4 קורסים שמתאימים לכל אדם שרוצה ליצור את השנה הטובה ביותר בחייו.ה

עם תכנים מדוייקים ליצירת חזון, לבניית תוכניות להשגת יעדים, וליצירת פעולות להגשמת חלומות!

קורס מנהיגות

בו נלמד איך לקדם כל פרוייקט בחיינו, בין אם זה פרוייקט קיים או פרוייקט חדש, בין אם זה פרוייקט בתחום העסקי, קריירה, זוגיות, משפחה, יחסים, בריאות – או כל תחום אחר.

קורס Master Influence

להיות אמנים בהשפעה, לדעת איך לרתום אנשים, איך לנהל אותם, איך לגרום להם להצליח תוך כדי שהם עוזרים גם לנו להצליח – כל המילים הגדולות של WIN WIN מקבלים משמעות חדשה ואפשרות ליצירת מעגלי השפעה חיובית ומעוררת השראה.

בנוסף תקבלו:

2 קורסים סופר מקצועיים של מייסד ומנכ"ל המכללת – גל צחייק,  בשיתוף פעולה עם האקדמיה של כלכליסט – פרוייקט הכשרות סופר יוקרתי, של המרצים הבכירים והמובילים בארץ בתחומם.

קורס סטוריטלינג

בו נגלה איך בעזרת מבנה פשוט אבל סופר עוצמתי ניתן לספר לקהלים, או לאנשים סיפורים מעוררי השראה ובאמצעות הסיפור להשפיע עליהם ולעזור להם ליצור בחירות נכונות יותר בחייהם. כמובן שחלק מאומנות הסטוריטלינג, זה כלי שיווקי רב עוצמה והשפעה.
בקורס תמציתי וסופר פרקטי גל מעביר את כל הידע והכלים הדרושים לסטוריטלינג.

קורס קידום עצמי באמצעות הרצאות

זה יכול להיות הרצאות פרונטליות, דיגיטליות או לייב בזום, אבל הרצאות הן כלי משמעותי לבניית סמכות והשפעה על אנשים. קורס דיגיטלי מושלם למי שרוצה להכיר את העקרונות ולהתחיל לבנות הרצאות טובות!

 

מכללת תוצאות מעניקה לך הזדמנות חד פעמית
לקבל את 4 הקורסים במחיר חסר תקדים:

במקום 7,932 ש"ח

רק 2,490 ש"ח

ניתן לשלם ב-12 תשלומים של 208 ש"ח

שימו לב!

בין אם למדת NLP וגם אם לא… הקורסים האלה יעזרו לך להתמלא באנרגיה, בהשראה, בדרייב, ובכל מה שנדרש כדי להגשים את עצמך ולהתחיל לחיות חיים מעוררי השראה, כפי שמגיע לך וכפי שתמיד רצית.

מדובר בקורסים שמכילים ידע וכלים שעזרו לאלפי אנשים להצמיח עסק משגשג מעסק מקרטע, להקים עסקים יציבים, להפוך למובילים בתחומם, לאוטוריטות, לאנשים עוצמתיים, שלצד ההצלחות בקריירה, יצרו יזמויות חברתיות מצליחות, הכירו בני זוג ונישאו, הורידו במשקל עשרות ק"ג ויצרו לעצמם חיים שתמיד חלמו עליהם.

 

לרכישת חבילת הקורסים במחיר מבצע לחג:

במקום 7,932 ש"ח

ב- 2,490 ש"ח בלבד

ניתן לשלם ב-12 תשלומים של 208 ש"ח

מי אנחנו

המטרה שלנו היא אחת - לגעת בחייהם של כמה שיותר אנשים ולאפשר להם לייצר שינוי משמעותי ומתמשך בחייהם כך שהם וקרוביהם יחיו חיים שהם אוהבים.

העשייה שלנו מתבססת על חלום: גל צחייק מייסד המכללה חלם להנגיש בסדנאות ובקורסים את תחום ה-NLP, תחום אשר שינה לו ולאלפי אנשים את החיים.

אם יש נושאים בחייך שחשוב לך לשדרג בצורה משמעותית, אם יש לך רצון ללמוד כלים עוצמתיים עבור ההתפתחות האישית שלך, אם תמיד רצית ללמוד כיצד להשפיע ולעזור לאחרים אנו מזמינים אותך להצטרף למשפחה שלנו!

אנו נותנים את ה 110% למשתתפים שלנו ואצלנו זו לא רק סיסמה, אלא דרך עבודה שמתורגמת למעשים בכל יום מחדש!